To wydarzenie nie odbędzie się dziś w Krakowie

Nie mamy dobrych informacji dla osób, które planowały wybrać się dziś na Teatr Cieni TEULIS, który miał odbyć się w Kinie Kijów. Jak poinformował organizator, „w związku z tym, iż nie wszyscy członkowie zespołu Teatru Cieni Teulis mogą w tej chwili opuścić Ukrainę, trasa koncertowa została przełożona na luty 2023. Nowe terminy będą dostępne pod koniec przyszłego tygodnia. Oczywiście jeśli nowy termin Państwu nie odpowiada możliwy jest zwrot środków. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy info@pankoncert.pl” – czytamy w komunikacie organizatora.

O wydarzeniu:

To oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego z oszałamiającymi efektami video. To show na miarę XXI wieku!

Sztuka teatru ma już kilka tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie przeżywa ożywienie i niebywały rozwój. Idea teatru cieni jest zadziwiająca w swojej prostocie i opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzezroczysty ekran, by widzowie śledzić mogli wspaniałą animację: wyłaniające się po sobie ciemne figury, przeistaczające się, a po chwili zmieniające rozmiar.

TEULIS udowadnia, że przy pomocy ludzkiego ciała urzeczywistnić można każdą fantazję. Podczas 80-minutowego widowiska widzowie zanurzą się w fascynujący spektakl i choreografię na najwyższym poziomie, która z pewnością urzeknie ich serca!

W ostatnich latach Teatr Cieni TEULIS był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Czechach czy na Słowacji. Występował w Finlandii, Szwecji, a w Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności