Przed CH Serenada odbędzie się zlot food trucków

Artykuł partnera

Przed nami smaczne pożegnanie lata! Już 16 września do Krakowa powrócą miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 16, 17 i 18 września 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków na zakończenie sezonu foodtruckowego. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu centrum handlowego Serenada. Food trucki będą karmić mieszkańców przez trzy dni od 16-18 września. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Będzie pysznie!

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu centrum handlowego Serenada, przy ul. Bora-Komorowskiego 41.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach:

Piątek: 12:00- 21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/5127898827318658/?ref=newsfeed

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności