Profesjonalna konstrukcja z przeszkodami pojawiła się w Fit Parku w Parku Wodnym

Artykuł partnera

W Fit Parku mieszczącym się na pierwszym piętrze Parku Wodnego pojawiła się nowość! Mowa o profesjonalnej konstrukcji z przeszkodami.

reklama

W przestrzeni naszego Klubu dostępna jest wyspecjalizowana konstrukcja do treningu OCR! W STREFIE OCR dostępnych jest co najmniej 20 przeszkód używanych podczas biegów terenowych typu Runmageddon, Spartan Race itp. Są to m.in.:

reklama
  • WARIAT (również w zestawieniu z KILLER PLANK)
  • ZEMSTA PSZCZELARZA
  • FLYING MONKEY
  • CHOMIK
  • MULTI RIG z LOW RIG

W ofercie klubu znajdują się treningi grupowe dla dzieci i dorosłych prowadzone na konstrukcji pod okiem Trenera. Treningi dla dorosłych są na poziomie początkującym i zaawansowanym.

Konstrukcja jest w naszym klubie nowością, ale już od kilku lat trenuje u nas drużyna weteranów RUNMAGEDDON FITPARK TEAM  –  utworzona i prowadzona przez Trenerkę Basię KościelniakNasze DZIKI regularnie i z sukcesami startują w elitarnych formułach OCR.
 
ZOBACZ ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH – kliknij tutaj
 
ZOBACZ ZAJĘCIA DLA DZIECI – kliknij tutaj
 
SPRAWDŹ HARMONOGRAM ZAJĘĆ – kliknij tutaj

Poza zajęciami grafikowymi STREFA OCR jest ogólnodostępna dla Klientów chcących trenować we własnym zakresie. Konstrukcja OCR wchodzi w skład poszerzonej przestrzeni naszej siłowni.
 
W klubie honorujemy produkty partnerów zewnętrznych bez dopłat (jedno wejście w ciągu dnia): MULTISPORT, FITPROFIT, MEDICOVER oraz PZU ZDROWIE.
 
Polecamy Promocyjną Kartę Klubową FitPark OPEN na 2 miesiące – nasz karnet wielu możliwości w cenie 285 zł! W ramach Karty Klubowej można bez limitu korzystać: z zajęć grafikowych (po wcześniejszym zalogowaniu w Recepcji Klubu) i siłowni. Karta uprawnia także do jednego wejścia dziennie bez limitu czasu do hali basenowej z dostępem do SAUNARIUM.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności