Ofelia wystąpi w Klubie Kwadrat

Ofelia wystąpi w Klubie Kwadrat

Ofelia, czyli Iga Krefft, wyrusza w trasę koncertową promującą wydany na początku września album „8”. Trasa „Na przypale albo wcale” odwiedzi 5 miast – Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław i Warszawę. Bilety są w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.

Album „8” to osiem utworów, które są zbiorem ośmiu osobowości, ośmiu twarzy i ośmiu historii, z którymi każdy i każda może się utożsamić. Ofelia jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów, a do współpracy zaprosiła Kubę Karasia, producenta, który pomógł jej stworzyć popowy i niebanalny muzycznie album. „Już na początkowym etapie pracy nad albumem, założenie było takie, żeby ten materiał sprawdzał się właśnie w relacji z publicznością”, mówi Ofelia. Artystka ma już na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”.

W lecie artystka zagrała na kilku festiwalach, m.in. podczas Finału Letnich Brzmień na poznańskiej Malcie, gdzie zaprezentowała materiał z najnowszego albumu i miała możliwość sprawdzenia, jak na „Zakochaną w bicie”, „Osiem gwiazd”, „Słony Kiss” czy „Samuraja” reaguje publiczność. „Efekt jest taki, że nie mogę się doczekać, żeby krzyczeć «na przypale albo wcale». Czuję, że przed trasą czeka mnie sporo godzin na siłowni, aby poprawić swoją kondycję, bo nowy materiał jest tak energetyczny, że nie ma chwili na odsapnięcie. Nic tak nie cieszy, jak zderzenie muzyki, nad którą się pracowało ostatnie lata z publicznością, bo ta energia to jakiś kosmos”, dodaje Ofelia.

„Na przypale albo wcale” to klubowa trasa koncertowa, która w listopadzie i grudniu dotrze do Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Bilety można kupic za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste.pl i www.ebilet.pl. Organizatorem trasy jest Good Taste Production.

Harmonogram koncertów

19.11 (sob.) – Poznań / Tama

23.11 (śr.) – Gdańsk / Drizzly Grizzly

4.12 (niedz.) – Kraków / Kwadrat

8.12 (czw.) – Wrocław / Stary Klasztor

11.12 (niedz.) – Warszawa / Palladium

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności