HAUSER wystąpi w Krakowie. Ruszyła sprzedaż biletów

HAUSER, należący do top instrumentalistów ostatnich lat, zagra dwa koncerty w przyszłym roku. Publiczność usłyszy romantyczne utwory i przeboje latino. Energetyczny i uwodzicielski wiolonczelista, założyciel duetu 2Cellos, ogłosił pierwszą w historii solową trasę koncertową REBEL WITH CELLO. Sprzedaż biletów na biletserwis.pl już się rozpoczęła. 

Po wyprzedanych koncertach z projektem 2Cellos, najlepszy wiolonczelista XXI wieku ogłosił pierwszą, solową trasę REBEL WITH CELLO.  

W sprzedaży dostępne są wejściówki na przyszłoroczne koncerty HAUSERA w TAURON Arenie Kraków i ERGO ARENIE w Gdańsku. W obydwu przypadkach płyta jest siedząca. Ceny biletów rozpoczynają się od 255 zł, ale dostępne są także pakiety VIP i Meet & Greet. Jedyną, autoryzowana bileterią, która sprzedaje bilety na koncerty HAUSERA w Polsce jest Bilet Serwis – www.biletserwis.pl

Organizatorem polskich koncertów HAUSERA jest agencja Prestige MJM. Wydarzenia odbędą się 3 listopada 2023 w TAURON Arenie Kraków i 5 listopada 2023 w ERGO ARENIE w Gdańsku. 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności