Do Krakowa przyjedzie słuchobus. Zbadaj słuch bezpłatnie!

W najbliższą sobotę, 10 września na UniTargu przy ul. Grzegórzeckiej 3 odbędą się bezpłatne i profesjonalne badania słuchu. Akcja zostanie przeprowadzona w godz. od 8.00 do 16.00 w specjalnym „słuchobusie”.

Każda osoba zainteresowana powyżej 6. roku życia będzie mogła wykonać bezpłatne i profesjonalne badanie słuchu, uzyskać indywidualną poradę, a także omówić wyniki z protetykami słuchu.

Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z dbaniem o słuch u dzieci i dorosłych. Będą także radzić, jak walczyć z szumami usznymi i jak chronić uszy przed hałasem w pracy i w podróży.

Badanie zajmie tylko kilka minut. Nie ma potrzeby wcześniej umawiać wizyty.

Więcej informacji na stronie internetowej kind.com.

Dlaczego badania słuchu są takie ważne?

W Polsce już 50% osób po 65 roku życia, a aż 75% po 70 roku życia cierpi na problemy ze słuchem. Wraz ze wzrostem otaczającego nas hałasu w codziennym życiu (środowisko pracy, ruch uliczny, głośna muzyka itp.), niedosłuch staje się bardziej powszechny i dotyka ludzi w coraz młodszym wieku. Pierwsze ubytki słuchu zauważalne są już wśród osób w wieku 30 lat.

Niedosłuch rozwijający się początkowo bardzo niepostrzeżenie, stopniowo staje się bardzo poważnym problemem. Wczesne wykrycie ubytków i odpowiednia profilaktyka pozwala na utrzymanie dobrego słuchu przez całe życie. Z tego powodu specjaliści firmy KIND zachęcają do regularnych, wykonywanych raz na pół roku, profilaktycznych badań słuchu.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności