Do Krakowa przyjedzie Cyrk Wictoria

Artykuł partnera

Do naszego miasta niebawem przyjedzie Cyrk Wictoria!

„Wiktoria” świeci triumfy na cyrkowej arenie od 2015 roku. Rodzinna atmosfera w Cyrku, oddanie pasji i ciągły rozwój sprawiają, że odbiór ich występów cieszy się niesłabnącą popularnością, a poziom programu z roku na rok wzrasta. Cyrk Wiktoria jako pierwszy w Polsce i trzeci w Europie wprowadził hologramy zwierząt, dzięki czemu stworzono widowisko, które łączy ze sobą tradycyjny cyrk z cyrkiem XXI wieku! 

Cyrk Wictoria przedstawia „Fantastico”

Cyrk Wictoria przedstawia „Fantastico” przyjdź do niesamowitego świata sztuki cyrkowej, spotkaj się z artystami światowych aren i gwiazdami prestiżowych festiwali cyrkowych! Tylko u nas spotkasz się twarzą w twarz ze Spidermanem oraz Tarzanem! W programie  akrobacje na wirującym sześcianie, ekwilibrystyka na wałkach, lina pionowa, trapez, podniebne koło, antypody, czyli żonglerka nogami!

Bawić Państwa będzie gwiazda prosto z Francji, mistrz humoru Marco Mariani!

Spektakle w Krakowie

Cyrk Wictoria rozłoży swój namiot w dwóch lokalizacjach:

Pierwszy spektakl odbędzie się przy ul. Stróża Rybna, 30.09 (piątek) o godzinie 17:00. Natomiast na sobotę, 1 października zaplanowano dwa wydarzenia – o godzinie 14:00 i 17:00.

2 października Cyrk Wictoria pojawi się na Prądniku Czerwonym przy ul. Jakuba Majora (obok Hali). Tutaj odbędą się dwa przedstawienia – o godzinie 13:00 i 16:00.

Więcej informacji na: www.cyrk-wictoria.com

KUP BILETY NA biletyna.pl https://biletyna.pl/cyrk/Cyrk-Wictoria/Fantastico

 Cyrk Wictoria bez zwierząt w KRAKOWIE

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności