Solidny parking samochodowy przy lotnisku w Krakowie – adres w sam raz!

artykuł sponsorowany

Coraz częściej udajemy się za granicę, korzystając z sieci lotnisk w całym kraju. Wielu z nas rozpoczyna swoją podniebną podróż na lotnisku Kraków Balice. Lotnisko Kraków Balice umożliwia wyloty w Europie a także podróże na inne kontynenty. Część z nas przyjeżdża na to krakowskie lotnisko własnym samochodem. Pojawia się wówczas problem, gdzie zaparkować samochód. Dobrym rozwiązaniem może być strzeżony całodobowo parking przy lotnisku w Krakowie. Dzięki takiej opcji będziemy mieli pewność, że nie spóźnimy się na samolot, a nasze auto będzie odpowiednio pilnowane, podczas naszej zagranicznej lub krajowej podróży. Parking obok lotniska w Krakowie jest więc rozwiązaniem, na które z pewnością warto postawić.

Parking Balice Lotnisko – opcja, z której warto skorzystać

Jeśli więc zamierzamy udać się w krótszą albo dłuższą podróż lotniczą z Krakowa, to B1 Parking Balice Kraków przy lotnisku jest tym miejscem, w którym spokojnie możemy zostawić nasz samochód. Parking znajduje się osiemset metrów od miejscowego portu lotniczego, do którego dotrzemy w trzy minuty darmowym transportem prosto z parkingu. Każde miejsce parkingowe jest objęte monitoringiem oraz całodobowym nadzorem ochrony. Miejsca parkingowe są odpowiednio oznaczone, dzięki czemu z łatwością znajdziemy swój samochód po powrocie z wakacji czy też podróży służbowej. Całodobowy parking Balice B1 umożliwia pozostawienie czterech kółek aż na dwadzieścia jeden dni. Pełne warunki korzystania z tego miejsca znajdziemy w witrynie internetowej: www.b1parkingbalice.pl. Parking monitorowany B1 w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska to rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę. Zamawiając wolne miejsce parkingowe tuż obok portu lotniczego Kraków Balice skorzystamy z komfortowego rozwiązania za niewielkie pieniądze.

Warto zostawić samochód przy lotnisku Kraków Balice

Międzynarodowy port lotniczy w Balicach cały czas notuje przepływ coraz większej ilości pasażerów. Warto więc pomyśleć z odpowiednim wyprzedzeniem o rezerwacji parkingu. Bezpieczny parking Kraków Balice B1 najłatwiej będzie nam zarezerwować online w wyżej wymienionej witrynie internetowej. Parking Balice lotnisko Kraków zarezerwujemy, wypełniając przejrzysty formularz online. Na stronie znajdziemy także regulamin parkingu, adres parkingu oraz inne niezbędne nam informacje. Parking przy lotnisku Balice może monitorować taka firma, jak np.: KrakSatMedia montaż monitoringu wizyjnego CCTV. Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez takie firmy, parking czynny przez całą dobę, jest w pełni chroniony. Parking online to aż czterysta miejsc parkingowych, które można zabukować o każdej porze dnia czy nocy. Dzięki temu terminal lotniczy w Krakowie będzie dla nas dostępny na wyciągnięcie ręki. Międzynarodowy port lotniczy położony w Krakowie to szybka opcja dostania się na południe Europy czy też do północnej Afryki, itp. Z terminala lotniska Balice chętnie korzystają regularne linie lotnicze, jak i biura podróży organizujące loty czarterowe. Odpowiednio szybko wybrany parking, posiadający bezpłatny transport na lotnisko, to pewność że nasze plany wyjazdowe zostaną zrealizowane tak jak trzeba. Parking przy lotnisku Kraków to bezpieczeństwo pojazdów w doskonałej lokalizacji, zapewniający profesjonalną obsługę przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wypełnij więc formularz rezerwacyjny już dziś, by najlepszy parking w Balicach, stał się na ten czas Twoim parkingiem. Na naszym parkingu znajdziesz całodobową ochronę oraz spokój.

monitorowany parking Kraków-Balice

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności