Przed nami ogromne utrudnienia w ruchu!

W  najbliższy piątek krakowscy policjanci zabezpieczać będą część trasy przejazdu kolarzy biorących udział w 7. Etapie 79 Wyścigu Kolarskiego „Tour de Pologne”, który rozpocznie się Skawinie, a zakończy na krakowskich Błoniach.

Pierwsze utrudnienia w ruchu pojawią się w piątek od wczesnych godzin porannych na ul. Focha, Kałuży oraz 3 Maja. Od około godziny 13:00 utrudnienia wystąpią także na ul. Piastowskiej oraz Królowej Jadwigi, natomiast około godziny 15:30 pojawią się one, na al. Trzech Wieszczy. Na godzinę 18:00 planowany jest wjazd kolarzy do Krakowa od strony ulicy Księcia Józefa. Zawodnicy przejadą trasą: Ks. Józefa – Most Zwierzyniecki – Zielińskiego – Praska – Szwedzka – Tyniecka – Madalińskiego – Konopnickiej – Most Dębnicki – Krasińskiego – Mickiewicza – Reymonta – Piastowska – Królowej Jadwigi – Focha. Na tych ulicach również musimy liczyć się z utrudnieniami w ruchu, które potrwać mogą do późnych godzin wieczornych.

79 edycja „Tour de Pologne” to wyzwanie nie tylko dla gmin i miast ale również dla wszystkich służb zaangażowanych w bezpieczeństwo uczestników wyścigu, zatem prosimy kierowców, pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności