Półnaga kobieta zakłócała spokój na ul. Floriańskiej

Ostatnio na łamach naszego serwisu informowaliśmy o nagiej kobiecie, która jechała na rowerze w okolicach Wawelu (link podrzucamy tutaj). Teraz strażnicy miejscy poinformowali, że na ulicy Floriańskiej ujawniono kobietę rozebraną od pasa w górę, która głośno krzyczała i używała wulgaryzmów. Została ukarana mandatami karnymi na łączną kwotę 700 zł.

To nie jedyna interwencja, jaka miała miejsce w trakcie piątkowych, wieczorno-nocnych działaniach straży miejskiej w centrum Krakowa. Funkcjonariusze nałożyli łącznie 141 mandatów, sporządzili 10 notatek pod wniosek o ukaranie do sądu, pouczyli 38 osób. Zadanie realizowało 23 strażników.

Interwencje, jakie jeszcze mieli strażnicy:

Bulwar Czerwieński/Powiśle – ujawniono mężczyznę, który oddawał mocz na chodnik na oczach przechodniów. W związku ze zbiegiem wykroczeń (zanieczyszczanie i nieobyczajny wybryk) ukarany został mandatem karnym – 1000 zł,

ul. Dominikańska – ujęto mężczyznę, który malował po ławce przystanku MPK. Ponieważ nie doszło do trwałego uszkodzenia ławki został ukarany mandatem karnym – 500 zł.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności