Pojawią się zmiany w rejonie ul. Bratysławskiej i Fieldorfa-Nila

Uwaga kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej! Od 18 sierpnia roboty torowe i drogowe w rejonie skrzyżowania Bratysławska – Doktora Twardego – Wybickiego oraz na Fieldorfa Nila wejdą w kolejną fazę. W związku z tym zmieni się organizacja ruchu.

W przypadku skrzyżowania ulic Bratysławska – Doktora Twardego – Wybickiego zmieniona organizacja ruchu wejdzie w życie 18 sierpnia od godz. 6.00. Prace obejmą północną część skrzyżowania – wszystkie pasy w ciągu Wybickiego – Bratysławska będą zamknięte dla ruchu. Do dyspozycji kierowców będzie jezdnia południowa. W przypadku ul. Doktora Twardego ruch będzie się odbywał na podobnych zasadach jak obecnie. W rejonie przebudowywanego skrzyżowania będą działać tymczasowe przystanki komunikacji autobusowej. Przypomnijmy, kursowanie tramwajów w ten rejon miasta zostało czasowo wstrzymane z uwagi na przebudowę podstacji trakcyjnej Prądnicka.

Kolejny etap prac wymusza też korektę organizacji ruchu na ul. Fieldorfa Nila. Roboty przeniosą się na stronę północną, a do dyspozycji kierowców będzie jezdnia południowa. Na Fieldorfa Nila nadal utrzymany będzie na niej ruch jednokierunkowy w stronę Prądnickiej. Od strony tej ulicy zapewniony będzie dojazd do osiedli położonych po wschodniej stronie przebudowywanego torowiska.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności