Wynajem sprzętu budowlanego – to się opłaca! Sprawdź ofertę wypożyczalni w Krakowie

Artykuł sponsorowany

Choć nasza firma rozpoczęła swoją historię na terenie Finlandii, dziś docieramy do szerokiego grona odbiorców na rynku międzynarodowym. Działalność rozpoczęliśmy na początku 2016 roku, by trzy lata później zadecydować o uruchomieniu swoich punktów na terenach państw Morza Bałtyckiego. W pierwszej kolejności postawiliśmy na Polskę – kraj, w którym usługi wynajmu maszyn budowlanych szybko się rozwijają i zyskują liczną rzeszę zadowolonych klientów.

Oddział Renta w Krakowie

W Polsce można nas znaleźć w coraz większej liczbie miast, dzięki czemu oferujemy usługi wynajmu na terenie praktycznie całego kraju. Renta Kraków to oddział obsługujący przede wszystkim klientów z Małopolski.

Nasz sztab fachowców i specjalistów jest do dyspozycji wszystkich osób zainteresowanych wynajmem sprzętu budowlanego. Ofertę wypożyczenia kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych – właścicieli małych, średnich i dużych firm budowlanych, jednoosobowych działalności gospodarczych, majsterkowiczów i pasjonatów, a także osób, które wiele z prac remontowych, budowlanych czy naprawczych lubią wykonywać samodzielnie.

Dlaczego opłaca się wypożyczyć sprzęt budowlany?

Zarówno remont, prace naprawcze, budowlane, jak i prace pielęgnacyjne w ogrodzie i przy domu wymagają zastosowania rozmaitych narzędzi i sprzętów budowlanych. Ich zakup na własność oznacza wysokie koszty. Klient musi zapłacić za wybrany sprzęt, ale i wziąć pod uwagę koszty eksploatacyjne, związane z ewentualnymi naprawami czy wymaganymi przeglądami.

Urządzenia budowlane, które klienci postanowili zakupić, muszą być również odpowiednio zabezpieczone i przechowywane. To może rodzić kolejne koszty, a do tego trudności z organizacją miejsca, w którym narzędzia, sprzęty i maszyny będą chronione przed dostępem czynników zewnętrznych, a także przed kradzieżą.

Wynajem sprzętu budowlanego w Krakowie pozwala na zminimalizowanie powyższych kosztów. Użytkownik wybiera narzędzie bądź maszynę, która jest mu niezbędna, realizuje usługę wynajmu, a po zakończeniu zaplanowanych prac zwraca sprzęt. Nie ma problemów z przechowywaniem, zabezpieczeniem czy dokonywaniem okresowych przeglądów. Koszty są znacznie mniejsze, ponieważ wypożyczenie to zaledwie ułamek ceny wyjściowej.

Jaki sprzęt oferuje wypożyczalnia maszyn budowlanych w Krakowie?

Zlokalizowana w Krakowie wypożyczalnia sprzętu budowlanego posiada szeroką ofertę skierowaną do każdego klienta. Dostępne są tu narzędzia, akcesoria i maszyny budowlane, które sprawdzają się podczas remontów, napraw czy na etapie budowy domu.

Klienci mogą u nas znaleźć podstawowe sprzęty i narzędzia, w tym drabiny, elektronarzędzia, odkurzacze, osuszacze oraz sprzęt ogrodniczy. Nie zabrakło maszyn o większych gabarytach, które radzą sobie ze złożonymi i czasochłonnymi pracami, np. na placu budowy. Dostępne są zatem sprzęty do pracy z betonem, rusztowania, maszty oświetleniowe, sprężarki, spawarki, minikoparki, nagrzewnice i wiele innych.

W naszej ofercie nie zabrakło urządzeń dla hydraulików i instalatorów. Posiadamy także na wynajem akcesoria i urządzenia dodatkowe.

Jak wypożyczyć w Renta Kraków?

Aby wypożyczyć u nas sprzęt, wystarczy wybrać interesujące urządzenie bądź maszynę budowlaną, sprawdzić dostępność oraz dokonać rezerwacji. W razie potrzeby pomagamy w transporcie we wskazane miejsce.

Do rąk odbiorców oddajemy również autorską aplikację Renta Easy, która ułatwia zarządzanie wypożyczonym sprzętem. Udostępniamy regulaminy wypożyczenia – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Gwarantujemy także sprawne rozwiązanie kwestii związanych z ewentualnym uszkodzeniem wynajmowanego sprzętu. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na zabezpieczenie – Renta Security.

Wypożycz zamiast kupować!

Zwyczajne prace pielęgnacyjne w ogrodzie i wokół domu, prace naprawcze lub remontowe wymagają skorzystania z szeregu narzędzi. Gromadzenie wielu z nich jest niepraktyczne, kosztowne i bezcelowe. Nasza wypożyczalnia narzędzi w Krakowie udowadnia, że można sprawnie, bezpiecznie i komfortowo zrealizować zarówno najprostsze, jak i najbardziej złożone zadania, bez konieczności kupowania sprzętu na własność.

To także doskonała opcja dla „złotych rączek” i firm. Fachowców, którzy liczą na oszczędności, ale z możliwością korzystania ze sprzętów pochodzących od cenionych producentów.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności