
Już w ten weekend zaplanowano otwarcie nowego miejsca w Krakowie. Mowa o SHUVARY PARK (pierwotnie otwarcie miało być w czerwcu)
To się dzieje! 9-10 lipca otwieramy SHUVARY PARK – 3000 m2 industrialnej przestrzeni w sąsiedztwie zalewu Bagry! Ze znajomymi, na randkę, na spotkanie biznesowe czy z rodziną – wpadaj na Saską 23! Tu poczujesz prawdziwy chill, a stres zrobi out!
Otworzymy się dla Was w sobotę 9 lipca z jeszcze większą porcją atrakcji. Już dziś zapraszamy Was na Kiermash i Festiwal Kawy – dwa wyjątkowe wydarzenia, które łączą fanów polskiej mody niezależnej i wielbicieli dobrej kawy ze znanych palarni.
JAKIE JESZCZE ATRAKCJE DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY?
I DZIEŃ – PIKNIK RODZINNY
9.07 – godz. 12:00 – 18:00
- WHITE RABBIT – animatorzy / szczudła / ogromne bańki mydlane / balony / wata cukrowa / popcorn
- BUDOWANIE RAKIETY – kącik kreatywny dla dzieci
- SPORTSY – warsztaty z pięciu nietypowych dziedzin sportowych: KENDAM / FOOTBAG / TRICKBOARD / ŻONGLERKA SPORTOWA i KONTAKTOWA
- STREFA WIZAŻU dla najmłodszych – malowanie twarzy przez profesjonalną wizażystkę
- KIDS MENU w food truckach
PLĄSY W SHUVARACH – MUZYCZNE OTWARCIE SHUVARY PARKU
9.07 – godz. 21:00 – end?
DJ Z WĄSEM
Otwieramy Shuvary Park pląsami w rytmie szlagierów, bez których nie ma żadnej polskiej prywatki. DJ z Wąsem o tym wie!
Na muzyczne otwarcie SHUVARY PARK przygotowaliśmy dla Was przedsmak tego, co będzie się u nas działo przez całe lato! Polskie prywatki i rejs parostatkiem po szampana w Buenos Aires? Party z vibem lat 90’tych, w których numery „pop-bandów” mieszają się z nostalgicznym, gitarowym graniem chłopaków we flanelach?
Atmosfera festiwalowa na krakowskich Bagrach? Tylko na Saskiej 23!
WSTĘP FREE
_______
II DZIEŃ – SPORTOWA NIEDZIELA
10.07 godz. 12:00
Pokażemy zajawki, które niejednego zaciekawią!
- SPORTSY – warsztaty z pięciu nietypowych dziedzin sportowych: KENDAM / FOOTBAG / TRICKBOARD / ŻONGLERKA SPORTOWA i KONTAKTOWA
- BMX SCHOOL – stoisko pokazowe największej i najbardziej rozpoznawalnej szkoły BMX w kraju założonej przez Michała Bastę. Michał stale od 15 lat jest związany z dyscypliną BMX freestyle, na swoim koncie posiada liczne osiągnięcia na zawodach BMX oraz wyróżnienia na międzynarodowej scenie uzyskując m.in. takie tytuły jak „Street Rider” roku na gali „BMX Awards” .
&…
- STREFA GASTRO – street food, lody i najlepsze letnie drinki
- STREFA SPORTOWA dla fanów kosza, siatki czy ping ponga
- PLAC ZABAW dla najmłodszych
Wpadaj na Saską 23 i poczuj z nami letni vibe!
Już nie będziesz musiał wyjeżdżać poza miasto, aby cieszyć się magią lata w otoczeniu zielonego Zalewu Bagry! Bądź z nami w kontakcie – szykuje się sezon letniego chill out’u, potańcówek, drinków, targów, rodzinnych weekendów oraz lokalnych inicjatyw!
Widzimy się w weekend 9-10 lipca.
WSTĘP FREE!
