Spotkaj się z wawelskim gadem! Odkryj miejsca jego pobytu

Tego jeszcze nie było! Pobierz aplikację „Smok w Krakowie” i spotkaj się oko w oko z zielonym stworem! Dodatkowo, dzięki specjalnej mapie, w pięciu miejscach Krakowa będziesz mógł wejść z nim w interakcję. Przejdź smoczym szlakiem z Zamku Królewskiego na Wawelu, ulicą Kanoniczą aż na Rynek Główny. Wywołaj smoka, naucz go latać i zrób sobie z nim selfie.

Po odkryciu kryjówki stwora, posłuchasz ciekawostek na jego temat. Pamiętaj, że aby go znaleźć, musisz włączyć dostęp do lokalizacji. Dzięki uruchomionemu dźwiękowi usłyszysz smocze odgłosy, które wprowadzą cię w fantastyczną atmosferę.

Gdy zbliżysz się do miejsca wskazanego na mapie, gra poinformuje cię, że wkraczasz na terytorium smoka. Jeśli uruchomisz aplikację poza pięcioma lokalizacjami zaznaczonymi na mapie, np. w domu, zobaczysz tylko podstawową wersję legendarnego bohatera.

Spotkaj się z wawelskim gadem! Pobierz aplikację tutaj.

Aplikacja działa w oparciu o funkcję AR, która wymaga dostępu do aparatu i galerii w telefonie. Na razie jest dostępna wyłącznie w sklepie Google Play, wkrótce pojawi się wersja na iOS.

Fot. aplikacja Smok w Krakowie

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności