Rozpoznajesz te kobiety? Powiadom pilnie policję

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób, które dokonały kradzieży pieniędzy z mieszkania starszego mężczyzny.10 maja 2022 roku w godzinach popołudniowych dwie kobiety z dwójką dzieci w wieku ok 3 lat zapukały do mieszkania starszego mężczyzny na terenie Krowodrzy, prosząc go o pomoc finansową, gdyż jak twierdziły zostały wyrzucone z domu.

Mężczyzna zdecydował się wspomóc kobiety. Jedna z nich pod pretekstem potrzeby skorzystania z toalety, weszła do łazienki, natomiast druga poprosiła o szklankę wody. Gdy mężczyzna wyszedł do kuchni, jedna z kobiet wykorzystując nieuwagę seniora ukradła z jego portfela pieniądze w kwocie ponad 2000 złotych. W tej sprawie wszczęto postępowanie, podczas którego policjanci między innymi zabezpieczyli fotografie, na których znajduje się wizerunek kobiet, jednak dotychczasowe działania policjantów nie przyczyniły się do ustalenia ich personaliów.

Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych kobiet widocznych na zdjęciach. Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-913 lub na adres mailowy kp4@krakow.policja.gov.pl

Fot. Policja

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności