Przed nami Męskie Granie w Krakowie. Mamy dla was bilety!

Konkurs zakończony. Bilety zostały wysłane do zwycięzców. Gratulujemy

Wielkimi krokami zbliża się Męskie Granie w Krakowie. Dzięki sponsorowi, którym jest marka Żywiec – mamy dla was dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie. Zaproszenia obowiązują na piątek, 29 lipca.

Męskie Granie od lat udowadnia jak bogata i niebanalna jest polska scena muzyczna. To miejsce muzycznych eksperymentów i odważnych połączeń artystów z często odmiennych biegunów. Spotkania, do których dochodziło na trasie, niejednokrotnie owocowały nowymi projektami i kolaboracjami. Nie inaczej będzie zapewne w tym roku. Podczas 13. edycji wydarzenia na scenie głównej wystąpią artyści znani zarówno z wcześniejszych odsłon Męskiego Grania, jak i zupełnie nowe twarze w projekcie.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Dla naszych czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na najbliższy piątek, 29 lipca. W tym dniu na głównej scenie wystąpią BRODKA; KARAŚ/ROGUCKI; Natalia Przybysz; RALPH KAMINSKI; Dawid Podsiadło.

Aby mieć szansę na wygranie jednego z dwóch pojedynczych biletów wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytania konkursowe:

  • Kto w piątek wystąpi na drugiej scenie Ż? Wymień wszystkich wykonawców.
  • Kiedy jest finał Męskiego Grania?
  • Dokończ zdanie, chcę pójść na Męskie Granie ponieważ…

Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy, 27 lipca (do godziny 12:00). Maile konkursowe prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl. W tytule wpiszcie Męskie Granie.

Zwycięzców wyłonimy najpóźniej do 28 lipca. Osoby, które wygrają w naszym konkursie otrzymają w wiadomości zwrotnej po jednym bilecie w formacie PDF.

Fundatorem biletów w konkursie jest Żywiec sponsor Męskiego Grania.

Ogólny regulamin konkursów

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności