Odwołano koncert zaplanowany w TAURON Arenie Kraków

Nie mamy dobrych informacji dla osób, które planowały wybrać się na koncert Shawn Mendesa, który miał wystąpić w TAURON Arenie Kraków.

Jak informuje organizator, Shawn Mendes odwołał całą międzynarodową trasę koncertową, w tym dwa koncerty w Krakowie. Wkrótce wszyscy posiadacze biletów otrzymają wiadomość e-mail z informacjami dotyczącymi zwrotu pieniędzy za bilety lub, mając na uwadze, że oba koncerty były już wcześniej przełożone, możliwości skorzystania ze specjalnej oferty, pozwalającej bez dopłaty na wymianę biletu na dwudniowy karnet na Kraków Live Festival 2022.

Oświadczenie artysty:

„Jak wiecie, musiałem przełożyć kilka tygodni koncertów, ponieważ nie byłem w pełni przygotowany na skutki powrotu na trasę. Rozpocząłem ją podekscytowany możliwością ponownych występów na żywo po długiej przerwie wywołanej pandemią, ale rzeczywistość jest taka, że nie byłem gotowy na to, jak trudne będzie koncertowanie po tak długim czasie. Po rozmowach z moim zespołem i pracy z niesamowitymi specjalistami w zakresie zdrowia coraz wyraźniej rozumiałem, że potrzebuję czasu, którego nigdy osobiście nie miałem, aby się uziemić i wrócić silniejszym. Niestety muszę odwołać pozostałą część trasy w Ameryce Północnej oraz UK i Europie. Mieliśmy nadzieję, że dam radę po tej niezbędnej przerwie powrócić do grania, ale obecnie muszę potraktować moje zdrowie priorytetowo. To nie oznacza, że nie będę tworzyć nowej muzyki. Nie mogę się też doczekać, aby zobaczyć Was na trasie w przyszłości. Wiem, że wszyscy długo czekaliście na te koncerty i mówię Wam to ze złamanym sercem, ale obiecuję, że powrócę po czasie potrzebnym do wyzdrowienia. Kocham Was wszystkich i dziękuję, że mnie wspieracie i trwacie przy mnie w tej podróży.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności