Linie lotnicze Emirates poszukują członków załogi pokładowej

Emirates, największe na świecie międzynarodowe linie lotnicze, poszukują kandydatów do swojego wielonarodowego zespołu personelu pokładowego. Dubajski przewoźnik zorganizuje dni otwarte w następujących miastach:

  • Warszawa: 21 lipca w hotelu Holiday Inn Warszawa (ul. Twarda 52)
  • Kraków: 23 lipca w hotelu Radisson Blu Hotel Kraków (ul. Floriana Straszewskiego 17)

Linie lotnicze poszukują kandydatów, którzy z pasją zapewnią prostą, ale spersonalizowaną i nienaganną gościnność, jednocześnie tworząc niezapomniane chwile dla swoich klientów. Bezpieczeństwo jest jednym z najwyższych priorytetów Emirates, dlatego idealny kandydat będzie pewnie przewodził i przejmie kontrolę w  zarządzaniu usługami lotniczymi, ochroną i procedurami bezpieczeństwa. Wszyscy członkowie załogi Emirates przejdą światowej klasy szkolenie w najnowocześniejszym obiekcie linii w Dubaju.   Kandydaci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę z Emirates, mogą przyjść z wydrukowanym CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem. Warto również przed rozpoczęciem Dnia Otwartego przejść wstępną rejestrację na stronie internetowej https://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/. Osoby, które nie dokonają zgłoszenia online, mogą to zrobić podczas Dnia Otwartego.

Więcej informacji na temat wymagań dotyczących procesu selekcji można znaleźć na stronie emirates.com/careers. Kandydaci powinni być przygotowani na spędzenie całego dnia w miejscu rekrutacji, natomiast o terminach kolejnych etapów i rozmów kwalifikacyjnych zostaną poinformowani jeszcze tego samego dnia.

Członkowie personelu pokładowego Emirates reprezentują 160 narodowości, co odzwierciedla zróżnicowanie klientów i międzynarodową działalność przewoźnika w ponad 130 miastach na 6 kontynentach, z wykorzystaniem nowoczesnej floty ponad 200 samolotów szerokokadłubowych. Linie Emirates są największym globalnym operatorem samolotów Boeing 777 i Airbus A380.

Przewoźnik oferuje kandydatom wyjątkowe możliwości rozwoju kariery, dysponując doskonałym zapleczem szkoleniowym i szeroką gamą programów rozwojowych dla swoich pracowników. Cała załoga Emirates na co dzień przebywa w ekscytującym, kosmopolitycznym Dubaju i cieszy się atrakcyjnym pakietem zatrudnienia, który obejmuje szereg korzyści, takich jak nieopodatkowane wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez firmę, bezpłatny transport do i z pracy, doskonałą opiekę medyczną, a także ekskluzywne zniżki na zakupy i zajęcia rekreacyjne w Dubaju. Rosnąca globalna sieć Emirates oferuje wiele możliwości podróżowania na sześciu kontynentach. Personel pokładowy Emirates korzysta z atrakcyjnych ulg na bilety dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół do wszystkich miejsc, do których lata przewoźnik.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności