Dają czas kierowcom na przygotowanie się do zmian. W tym rejonie zmieni się organizacja ruchu

Uwaga kierowcy! Od 2 lipca zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Górnickiego i Pachońskiego oraz ulic Siewnej i Mackiewicza. Same roboty rozpoczną się w poniedziałek, 4 lipca, jednak aby dać czas kierowcom na przygotowanie się do tych zmian, tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona już w weekend.

W przypadku pierwszego ze skrzyżowań, ulica Górnickiego przy skrzyżowaniu z Pachońskiego będzie jednokierunkowa – kierowcy nie będą mogli jechać w kierunku północnym. Z kolei jadąc ul. Górnickiego od północy, nie będzie można pojechać na wprost. Konieczny będzie skręt w lewo na ul. Pachońskiego. Po kilkudziesięciu metrach możliwa będzie zawrotka na przeciwległy pas ruchu, którym kierowcy dojadą do skrzyżowania i dalej do ul. Górnickiego. Będzie też można pojechać prosto ulica Pachońskiego i dojechać do ul. Mackiewicza. Obowiązują ograniczenia prędkości do 30 km/h.

W przypadku drugiego z miejsc, na ulicy Siewnej, na odcinku od Mackiewicza na północ wprowadzony będzie ruchu jednokierunkowy (kierunek Dożynkowa). Ulica Pachońskiego nadal będzie jednokierunkowa. Przypominamy, że na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo ma kierunek Mackiewicza–Siewna. Tam również obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności