Zespół LUCKY CHOPS wystąpi w Krakowie

Organizator Live Nation Polska ogłosił kolejny koncert, który odbędzie się w Krakowie. Już w październiku zagra zespół LUCKY CHOPS.

Lucky Chops jest wielki, bezczelny i bezgranicznie odważny. Sześcioosobowy zespół zjednoczył publiczność w ponad 30 krajach na tysiącach koncertów, dzięki  mocnym rytmom i śpiewnym melodiom.  Nieodparty rytm, jaki charakteryzuje Lucky Chops, prowadzony jest przez uduchowiony puzon współzałożyciela Josha Holcomba, szybujący saksofon Daro Behrooziego i potężną trąbkę Joshuy Gawela

Zrodzony na ulicach wielokulturowego tygla, jakim jest Nowy Jork, zespół składa hołd tradycji amerykańskich zespołów dętych z Nowego Orleanu, łącząc swoje brzmienie z eklektycznym rockiem, rytmami karaibskimi, arabskimi, wschodnioeuropejskimi, a także funkiem, jazzem, ska, gospelem i EDM.

„Naszą siłą jest posiadanie poszczególnych członków, którzy mogą wyrazić siebie jako część całości, która jest czymś więcej niż sumą jej części”, mówi Behroozi, mieszkaniec Brooklynu, którego irańsko-holendersko-francusko-niemieckie pochodzenie doprowadziło do zainteresowania wszystkim, od bliskowschodnich brzmień po tradycję bałkańskich orkiestr dętych.

Zaczynając w podziemnych halach nowojorskich stacji metra, Lucky Chops po raz pierwszy nauczył się grać dla tłumów z całego świata. Ich talent nie pozostał niezauważony, na przykład nagranie ich połączenia „Funkytown” Lipps, Inc. i „I Feel Good” Jamesa Browna, które zgromadziło setki milionów wyświetleń w mediach społecznościowych i doprowadziło do powstania w Internecie prawie dwumilionowej społeczności.

Zespół powraca do Europy po raz pierwszy od 2019 roku, a tuż po wydaniu drugiego pełnowymiarowego albumu New Day, który ma ukazać się jesienią tego roku.

BILETY:

•          Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 22 czerwca o 11:00

•          Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 23 czerwca 11:00

•          Ogólna sprzedaż rozpocznie się  24 czerwca na LiveNation.pl o 11:00

Dodatkowe informacje na LiveNation.pl

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności