Zapraszamy na koncert WELSHLY ARMS

Zapraszamy na koncert WELSHLY ARMS w Krakowie.

Po wydaniu ich przebojowego singla „Legendary” w 2017 roku, świat indie rocka został szybko pokochał  zamiłowanie Welshly Arms do wypuszczania alt-rockowych bangerów i mrożących krew w żyłach występów na żywo. Ich album „No Place is Home” z 2018 roku miał ponad 350 milionów odtworzeń i zapewniał sensacyjną muzyczną podróż, która uderza we wszystkie zalotne nuty. Mówiąc prościej, zespół wstrzykuje potężną dawkę emocji, które nadal zachwycają wiernych Welshly Arms.

Ostatnia płyta grupy „Wasted Words & Bad Decisions” zostało nagrane w starym wiejskim domu na obrzeżach Cleveland w stanie Ohio, gdy świat przeżywał lock-down. Spokojne i komfortowe otoczenie zapewniło pięcioosobowemu zespołowi, który sprzedał platynę, wytchnienie od wyczerpujących wymagań koncertowania w Stanach i za granicą.

„Po długiej przerwie w trasach koncertowych i występach na żywo, spowodowanej pandemią, poświęciliśmy czas na zastanowienie się i ponowne skupienie się na naszej muzyce”, mówi Sam Getz [prowadzący, wokalista, gitarzysta]. „Te piosenki mówią dokładnie o tym, kim wszyscy jesteśmy w tym moment naszego życia. Muzycznie chcieliśmy, aby ta płyta sprowadziła nas z powrotem do surowego rock-n-rolla, na którym zbudowaliśmy zespół, gdy razem jammowaliśmy w piwnicy. Ale oczywiście dojrzeliśmy i przeżyliśmy  jako muzycy wspólne trasy koncertowe po całym świecie i myślę, że to skrzyżowanie sprawiło, że Wasted Words & Bad Decisions jest tak zabawny i był satysfakcjonujący w tworzeniu.

Po wydaniu ich przebojowego singla „Legendary” (obecnie platynowy singiel w kilku krajach europejskich, który był odtwarzany ponad 250 milionów razy) w 2017 roku, pięciu mieszkańców Środkowego Zachodu zostało katapultowanych z grania w lokalnych klubach muzycznych w Cleveland na największe światowe sceny festiwali rockowych, w tym Lollapalooza, The Reading & Leeds Festival, Bottlerock, Rock am Ring, Hangout Music Fest, Shaky Knees i wiele więcej w mniej niż rok.

Szybkki wzrost popularności Getza, Jimmy’ego Weavera [bas, wokal], Mikey’a Goulda [perkusja], Bri Bryant [wokal] i Jona Bryanta [wokal] sprawił, że zespół grał dla masowo wyprzedanej publiczności festiwalowej, która została natychmiast przyciągnięta przez „Legendary” i inne hity Welshly Arms, takie jak „Indestructible”, „Learn To Let Go” i „Sanctuary” (dwa ostatnie znalazły się w pierwszej dziesiątce piosenek w Niemczech). W ciągu zaledwie kilku miesięcy Welshly Arms stali się ulubienicami indie-rocka, cenionymi od Los Angeles po Warszawę.

Podczas podróży po Europie i Ameryce Północnej przez prawie dwa lata z rzędu, utwory Welshly Arms pojawiły się w popularnych mediach, w tym w nagradzanym filmie Quentina Tarentino „Nienawistna ósemka”, Underground 6 (Netflix), Empire , FIFA (EA Sports) i były używane między innymi przez główne marki, takie jak Miller Lite, Jeep, ESPN, MLB, NFL i NASCAR.

Pod silnym wpływem klasycznego brzmienia Cleveland, eklektyczna grupa powróciła do swoich różnorodnych muzycznych korzeni w swoim najnowszym wydawnictwie; od jazzu do soulu, gospel do bluesa, rocka do alternatywy i wszystkiego pomiędzy. „Wasted Words…” to imponująca ewolucja dźwiękowa zespołu, który jest znany z płynnych melodii, doniosłych refrenów, odważnych instrumentów gitarowych i zręcznych technik produkcji. Fani hardcore’u natychmiast rozpoznają niedawno wydane single, takie jak „Are You Lonely”, „Save me from the monster in my head” i „Stand”, podczas gdy inne, takie jak „Dangerous”, „One More Hallelujah”, „Burn Me Alive” i „Proud” w bardziej odważny i agresywny sposób prezentują uderzająco potężny styl rockandrolla Welshly Arms, który podnosi duszę.

Ulubiony przez fanów duet Bri i Jon Bryant tchnął duchowe życie w każde ze  swoich podnoszących na duchu chóralnych momentach wokalnych. Podczas gdy wznoszące się wokale i teksty Getza proszą słuchaczy, aby wytrwali w życiowych przeszkodach pomiędzy wzbudzającymi podziw solówkami gitarowymi. Weaver, geniusz produkcji i utalentowany szczur studyjny, rzuca współczesne smaki za pomocą odlotowych linii basowych, akordów syntezatorowych i gustownych efektów elektronicznych. Na płycie, Gould rytmicznie splata to razem poprzez nieubłagany styl bębnienia.

Naładowani i uzupełnieni, pięciu członków Welshly Arms chce nadal dostarczać masom swoje udane hity i najnowszy pełnowymiarowy album z ich charakterystyczną ognistą pasją, która nadal inspiruje fanów muzyki na całym świecie.

BILETY:

  • Przedsprzedaż dla klientów City Handlowy rozpocznie się 8 czerwca o 9:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 9 czerwca 9:00
  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się  10 czerwca  na LiveNation.pl o 9:00

Dodatkowe informacje na LiveNation.pl

KONCERTY W POLSCE

4.10.2022 – KRAKÓW – KLUB KWADRAT

5.10.2022 – WARSZAWA – KLUB PROXIMA

BILETY W SPRZEDAŻY OD  10 CZERWCA 2022 – NA LIVENATION.PL

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności