W ICE Kraków będzie się działo! Zapraszamy całe rodziny

Tuż przed wakacjami, 19 czerwca, organizatorzy zapraszają na kolejną odsłonę rodzinnego pikniku Dzień Dobry ICE Kraków. W programie: pokaz filmu, warsztaty z rękodzieła, zajęcia teatralne, mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych. Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim i ukraińskim.

W niedzielę, 19 czerwca, od godz. 10.00 do 15.00 na uczestników czekać będą wyjątkowe atrakcje, które tradycyjnie zmienią ICE Kraków w ogromny, trzypoziomowy plac zabaw. Najmłodszych mieszkańców Krakowa organizatorzy zaproszą do udziału w warsztatach rękodzieła, tanecznych, designu, a także w zajęciach teatralnych, kreatywnej nauce języka polskiego i pokazach naukowych. Mali artyści zostaną zachęceni do nauki śpiewu i uczestnictwa w warsztatach plastycznych, z kolei na fanów aktywności fizycznej czeka wspólna gimnastyka. Poza warsztatami dla odkrywców przygotowano też tor przeszkód i wielkoformatowe puzzle z mapą Krakowa.

Do wspólnej zabawy zaprosi gość specjalny – brodaty jeździec w kolorowym stroju orientalnym, ze szpiczastą czapką zwieńczoną półksiężycem, „jeżdżący” na drewnianym koniku przytwierdzonym do pasa. Porusza się na dwóch nogach odzianych w czerwone buty. W ręku trzyma laskę zakończoną kulistą głowicą. A mowa oczywiście o krakowskim Lajkoniku. Tradycja mówi, że kto zostanie uderzony buławą, temu szczęście i pomyślność dopiszą przez cały rok.

Dzień pełen wrażeń tradycyjnie uwieńczy projekcja filmu niespodzianki w Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego, zaplanowana w dwóch turach: o godz. 11.00 oraz o godz. 13.00.

Tego dnia każdy najmniejszy zakamarek Centrum Kongresowego ICE Kraków wypełni się beztroskim dziecięcym śmiechem.

Bilety dostępne na tej  stronie oraz w aplikacji KBF: PLUS.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności