Tylko dzisiaj w Energylandii specjalne wejścia dla wszystkich dzieci do 18 roku życia

Nadchodzą wakacje! Jest to czas pełen zabawy, beztroski i niezapomnianych przeżyć! Koniec nauki to
jednocześnie początek wakacji, który należy odpowiednio uczcić! Wszystkie składniki niezbędne do udanego rozpoczęcia wolnych miesięcy znajdziecie w Energylandii, największym rodzinnym Parku rozrywki, który świętując wspólnie rozpoczęcie wakacji obniża cenę biletów aż o 50%! Jak skorzystać z promocji i co czeka na Gości w tej cenie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się szczegółów!

Największe i najszybsze roller coastery, kolorowe karuzele, gry, zabawy i zdumiewające pokazy, a do tego 5 basenów, plaże, leżaki oraz najwyższe i najbardziej ekstremalne zjeżdżalnie wodne! Wszystko to w ramach jednego biletu wstępu, który z okazji rozpoczęcia wakacji może być tańszy aż o połowę ceny!
Specjalna oferta przygotowana jest dla wszystkich dzieci i młodzieży do 18 lat, a już w najbliższy piątek zaczynają świętować wakacje!

Ceny biletów w cenie promocyjnej wynosić będą:

  • normalny od 140 cm – 79 zł
  • ulgowy do 140 cm – 54 zł.

Promocyjne bilety nabyć możecie już dziś poprzez stronę internetową TUTAJ, bądź w kasach biletowych.

Bilety zakupione podczas promocji wykorzystać można tylko w piątek, 24.06.2022, w godzinach otwarcia Parku, a warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz wiek. Z oferty promocyjnej skorzystać można również za pomocą Bonu Turystycznego online.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności