Targi Roślin LATO w OGRODZIE i wiele więcej w hali w Czyżynach w najbliższy weekend

Artykuł sponsorowany

11 i 12 czerwca w hali w Czyżynach MULTIWYDARZENIE, którego nie możesz przegapić!

Na niemal 3000 m2 odbędą się Targi Roślin LATO w OGRODZIE, którym towarzyszyć będą:

Targi EKOlife – EKO-żywność i zdrowe życie

KREATYWNI – LATO z Dizajnem – targi handmade i dizajnu

LATO w mieście – stoiska organizatorów letniego wypoczynku w mieście i nie tylko dla dzieci.

LATO w OGRODZIE to kilkaset metrów kwadratowych roślin od tych najpopularniejszych po wyjątkowe okazy do ogrodu ale też do domu.

Miłośnicy egzotycznych ogrodów na pewno się nie zawiodą! Na targach znajdą w bardzo dobrych cenach palmy, oleandry, aurekarie, bungelville, magnolie grandiflora, cytrusy, strelicje, sagowce, yukki, bananowce i wiele innych Tradycjonalistów i kolekcjonerów ucieszy ponad 50 odmian żurawek i podobna ilość funkii ponadto wiele innych zachwycających bylin.

Mnóstwo kwiatów na balkon i do ogrodu – goździki, surfinie, bidens, werbeny, komarzyce, kocanka, aksamitka i inne.

Ofertę roślin do ogrodu, ale też do domu uzupełnią świeże zioła – majeranek, lubczyk, rukola, bazylia, liść laurowy, tymianki, kocimiętka, rozmaryn, mięty w licznych odmianach i wiele więcej prosto z hodowli. Kwiaty na domowy parapet również znajdziecie w ogromnym wyborze – w tym te rzadkie. Zaskoczą Was niskie ceny. Specjalna oferta targowa na storczyki to 15 zł za kwiaty jednopędowe i 35 zł za trzypędowe – kwiaty prosto od producenta!

Wszystkie kwiaty i zioła na targach pochodzą bezpośrednio od producentów lub od bezpośrednich importerów co gwarantuje niskie ceny, ale też bardzo dobrą jakość. Uzupełnieniem kwiatów będą doniczki i tak modne teraz kosze.

Organizator przygotował 2000 nanołączek kwietnych GRATIS w postaci nasion do wysiania w skrzynkach na balkonach i tarasach. Odwiedzający targi mogą zgłaszać się po ich odbiór do specjalnego stoiska, na którym będą trwać ciągłe łączkowe warsztaty dla dzieci – każde dziecko będzie mogło zasiać nasionka do małej doniczki, którą następnie zabierze do domu.

Święto kwiatów to nie wszystko co będzie się działo na tym dużym obiekcie.

W ramach EKOlife znajdziecie stoiska z produktami ekologicznymi, kosmetykami naturalnymi, EKO-żywnością.

KREATYWNI to targi handmade i dizajnu – tu znajdziecie niepowtarzalne produkty z duszą. Aromatyczne świece, powstającą różnymi metodali i z różnych materiałów biżuterię, unikatową ceramikę, makramy, plecionki, torby, plecaki i nerki, obrazy, ryciny, ręcznie tworzone produkty z drewna i żywicy, donice i wiele innych. Na stoiskach wystawców znajdziecie pomysł jak uatrakcyjnić dzieciom LATO w mieście – ostatnie wolne miejsca na półkolonie i obozy!

Dla zmęczonych nadmiarem atrakcji czekać będzie strefa kawowa wewnątrz hali oraz strefa Food Track na zewnątrz, w której zasmakujecie w gofrach, lodach i pieczonych ziemniakach. Targi odbędą się w nowoczesnej hali tenisowej CSiR Politechniki Krakowskiej w Czyżynach przy ul. Życzkowskiego 227. Bez względu na pogodę to będzie udany weekend.

Otwarte w sobotę od 9 do 18 oraz w niedzielę od 10 do 16.

Wstęp na targi jest płatny – kupując bilet dostajesz jego równowartość w bonach do wykorzystania u Wystawców.

Bilet normalny kosztuje 15 zł a ulgowy 10 zł. Bilet rodzinny (2 bilety normalne i minimum 1 ulgowy) kosztuje 35 zł

Dzieci do lat 14 wchodzą GRATIS. Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom i seniorom.


Wydarzenie można śledzić na Facebook:
Targi Lato w ogrodzie, EKOlife, Lato w mieście: www.facebook.com/events/271756928375722
Targi KREATYWNI: www.facebook.com/events/1182204812527822

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności