Przed Galerią Kazimierz będzie się działo!

Przed Galerią Kazimierz będzie się działo!

Już niebawem przed Galerią Kazimierz rozpocznie się Kazimierz Summer Festival – najdłuższe wydarzenie kulturalno-rozrywkowe w Krakowie!

reklama

Koncert energetycznego zespołu BOKKA czy widowiskowy występ charyzmatycznej SARSY, to tylko część z atrakcji, które w pierwszy weekend lipca zaplanowała Galeria Kazimierz.
Przez całe wakacje wszyscy krakowianie oraz turyści będą mogli korzystać z w pełni bezpłatnych atrakcji, które przygotowała Galeria.

reklama

Plac zewnętrzny Galerii Kazimierz latem będzie nie tylko doskonałym miejscem relaksu dla krakowian w czasie słonecznej pogody, ale także ponownie stanie się sercem wydarzeń kulturalno-rozrywkowych Krakowa. Przez całe lato będzie trwać tu Kazimierz Summer Festival! W ramach wydarzenia, uczestnicy zobaczą na żywo liczne występy grup teatralnych oraz lokalnych wykonawców. Nowością w tym roku będzie także konkurs pod hasłem „Otwarta Scena Galerii Kazimierz”, dzięki któremu w każdą niedzielę swoją twórczość przed dużą publicznością zaprezentują debiutujące formacje oraz wokaliści.

Tegoroczny KSF rozpocznie się już w sobotę, 2 lipca o godz. 17. Na scenie zobaczymy jeden z najbardziej tajemniczych i jednocześnie najpopularniejszych obecnie zespołów rodzimej sceny muzycznej – BOKKA. Członkowie składu w swojej twórczości umiejętnie łączą elektroniczne brzmienia z popem oraz rockiem, a do tego od początku swojej działalności skutecznie ukrywają swoje personalia twierdząc, że najważniejsza jest muzyka – to kim są, nie ma znaczenia.

Z kolei 3 lipca także o godz. 17 na scenie Kazimierz Summer Festival pojawi się charyzmatyczna SARSA wraz ze swoim zespołem. Jej debiutancki singiel „Naucz mnie” natychmiast stał się hitem w rozgłośniach radiowych oraz w internecie. Tegoroczny longplay „Runostany” ukazuje jednak zupełnie nowe, zaskakujące oblicze artystki. SARSA powraca na nim do swoich korzeni oscylując między rockiem, popem i brzemieniem wręcz alternatywnym.

W każdy weekend tego lata scena Kazimierz Summer Festival będzie pełna bezpłatnych i zaskakujących atrakcji. Publiczność będzie miała szansę wziąć udział w spektaklach teatralnych pod gołym niebem czy posłuchać na żywo wielu lokalnych zespołów muzycznych. Dodatkową atrakcją KSF będzie niezwykle lubiany przez wszystkich wielbicieli smaków z całego świata Food Truck Festival. Szczegółowy harmonogram wydarzeń można znaleźć na stronie oraz facebooku Galerii Kazimierz.

Partnerami wydarzenia są Miasto Kraków oraz Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności