Ogłoszono kolejny koncert, który odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

Jeden z najważniejszych twórców elektronicznej i tanecznej sceny, jesienią tego roku zagra w Krakowie.

Artysta BONOBO z zespołem wystąpi 23 listopada 2022 r. w TAURON Arenie Kraków.

Bonobo (aka Simon Green) ma na koncie 3 nominacje do nagrody Grammy, współpracę z takimi artystami jak Erykah Badu, Ólafur Arnalds czy Jon Hopkins, remiksy dla Michaela Kiwanuki, Gorillaz czy London Grammar.

W jego poprzedniej trasie „Migration” udział wzięło 2 milionów widzów. Bonobo zagrał też wówczas znakomity, wyprzedany koncert w Warszawie. Niezwykłym powodzeniem cieszy się również jego tegoroczny „Fragments Live Tour”: niedawno artysta występował przez pięć dni z rzędu w słynnej londyńskiej Royal Albert Hall.

Ostatni krążek Bonobo „Fragments” to jego najbardziej emocjonalna płyta i potwierdzenie wielkiego talentu twórcy. Album zyskał efektowny kształt w twórczym natchnieniu, w którym pomogła ucieczka Simona na łono dzikiej natury. Na krążku pojawiają się tacy goście jak Jamila Woods, Joji, Kadhja Bonet, Jordan Rakei, O’Flynn i Miguel Atwood-Ferguson. Płyta to kolejny dowód jego artystycznego rozwoju, 12 znakomitych tanecznych groove’ów i poruszających piosenek. Bonobo udało się znaleźć balans miedzy głębią i szczerością przekazu, a muzycznym, produkcyjnym kunsztem.

„Przypomniałem sobie, jak bardzo kocham tłumy, ruch i ludzi łączących się ze sobą” – mówi Green. Ta euforia przebija jednak nie tylko z tanecznych kawałków uptempo, nawet najbardziej introspektywne i melancholijne utwory na „Fragments” wybrzmiewają tonem uniesienia i radości. Podobne emocje towarzyszyć nam będą podczas krakowskiego koncertu Bonobo już 23 listopada. Widzimy się w TAURON Arenie Kraków!

Bilety na koncerty dostępne od 8 czerwca w przedsprzedaży na stronie artysty: https://bonobomusic.com/ zaś od 10 czerwca w otwartej sprzedaży na https://www.biletomat.pl/
Wkrótce także w innych bileteriach.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności