Nowi policjanci zasilą szeregi małopolskiej policji. Przed nimi przeszkolenie

Dziś w Krakowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowych policjantów. Podczas trzeciego przyjęcia do służby w tym roku, garnizon małopolski zasiliło 49 nowych policjantów, w tym 8 kobiet.

Teraz przed nowo przyjętymi policjantami przeszkolenie, po którym rozpoczną służbę w jednostkach małopolskiego garnizonu policji. 9 osób będzie służyć w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Komenda Miejska Policji w Krakowie zyska 12 nowych funkcjonariuszy, 4 policjantów trafi do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie a 2 do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Zasilone zostaną także szeregi komend powiatowych. Komenda Powiatowa Policji w Miechowie i Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zyska po 3 nowych policjantów. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie zyska 6 funkcjonariuszy. Do Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach trafi 3 nowych funkcjonariuszy. Komenda Powiatowa w Zakopanem i Komenda Powiatowa w Wadowicach zyskają po 2 nowych funkcjonariuszy. Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Komenda Powiatowa w Olkuszu i Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej zyskają po 1 nowym policjancie.

Małopolska Policja cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi

Fot. Policja

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności