Na imprezowej mapie Krakowa otwiera się nowe miejsce. SHUVARY PARK zaprasza!

Aktualizacja 24.06.2022, 7:44. Przekazujemy komunikat organizatora:

„Z przykrością przekazujemy, że oficjalne otwarcie strefy relaksu Shuvary Park przy ul. Saskiej 25
w Krakowie zostaje przełożone o dwa tygodnie, czyli na 9 lipca br. Problemy logistyczne
i administracyjne spowodowały, że nie możemy dostarczyć wszystkich udogodnień w terminie. Chcemy, aby mieszkańcy Krakowa mogli korzystać z pełnej infrastruktury parku, dlatego podjęliśmy trudną decyzję o zmianie daty otwarcia. Nie mamy wątpliwości, że przygotowane przez nas atrakcje
i wydarzenia będą warte tego oczekiwania.”

W pobliżu Zalewu Bagry, powstaje strefa relaksu i rekreacji – SHUVARY PARK. Nie zabraknie w niej food tracków, placu zabaw dla dzieci, barów i infrastruktury sportowej.

Na terenie około 3000 m2 znajdzie się wszystko to, co mieszkańcy lubią najbardziej – mini miasteczko kontenerowe z barami, food trucki, plac zabaw dla dzieci, czy miejsca do pracy z laptopem. Z myślą o fanach aktywnego wypoczynku, na miejscu znajdą się boiska do siatkówki, koszykówki, czy stoły do ping ponga. Na terenie strefy będą regularnie organizowane wydarzenia.

Już w ten weekend wielkie otwarcie. Zobaczcie program:

I DZIEŃ – PIKNIK RODZINNY

25.06 – godz. 12:00 – 18:00

WHITE RABBIT – animatorzy / szczudła / ogromne bańki mydlane / balony / wata cukrowa / popcorn

BUDOWANIE RAKIETY – kącik kreatywny dla dzieci

SPORTSY – warsztaty z pięciu nietypowych dziedzin sportowych: KENDAM / FOOTBAG / TRICKBOARD / ŻONGLERKA SPORTOWA i KONTAKTOWA

STREFA WIZAŻU dla najmłodszych – malowanie twarzy przez profesjonalną wizażystkę

KIDS MENU w food truckach

PLĄSY W SHUVARACH – MUZYCZNE OTWARCIE SHUVARY PARKU

25.06 – godz. 21:00 – end?

Na muzyczne otwarcie Shuvary Park przygotowaliśmy dla Was przedsmak tego, co będzie się u nas działo przez całe lato! Polskie prywatki i rejs parostatkiem po szampana w Buenos Aires? Party z vibem lat 90’tych, w których numery „pop-bandów” mieszają się z nostalgicznym, gitarowym graniem chłopaków we flanelach?

Startujemy z pląsami o godz. 21:00 w klimacie party z hitami z MTV. Przygotujcie się na zabawę z piosenkami, które wszyscy znacie!

II część nocy odsłoni klubową stronę Shuvary Park. “Let’s Go Oriental” – muzyczna podróż pełną organicznych dźwięków z różnych stron świata – zmysłowa i porywająca. Do tańca zabiorą Was Virtual Geisha i Michi Moss w premierowym b2b. Atmosfera festiwalowa na krakowskich Bagrach? Tylko na Saskiej 23!

WSTĘP FREE

II DZIEŃ – GRAFFITI JAM

26.06 – godz. 12:00-18:00

Łączymy siły z Zooteką! Lato w mieście nabierze jeszcze więcej kolorów. W niedzielę artyści przejmują ściany i wjeżdżają murale! Wpadnij i zobacz jak powstają. A jak street art, to też dobra muzyka! Za djką staną: 

DMC

Jeden z najdłużej działających Dj’ów w Krakowie. Legenda polskiego dj’ingu. Zagrał setki, a może i tysiące imprez na terenie całego kraju.

Twórca mixtape’ów, Dj na płycie Intoksynatora.

Związany z ekipą krakowską sceną hip hop oraz ekipą Zooteka od ponad 20 lat

HEKTIK ZUS

Założyciel Zooteki, prezydent International Dj Association, za dekami od 1998 roku, były koncertowy Dj składu Intoksynator. Malujący graffiti od połowy lat 90’tych ZUS wybierze odpowiednią selekcję muzyczną tak, by artyści poczuli wenę, a goście czuli się wyjątkowo

To nie wszystko! Pokażemy zajawki, które niejednego zaciekawią!

SPORTSY – warsztaty z pięciu nietypowych dziedzin sportowych: KENDAM / FOOTBAG / TRICKBOARD / ŻONGLERKA SPORTOWA i KONTAKTOWA

BMX SCHOOL – stoisko pokazowe największej i najbardziej rozpoznawalnej szkoły BMX w kraju założonej przez Michała Bastę. Michał stale od 15 lat jest związany z dyscypliną BMX freestyle, na swoim koncie posiada liczne osiągnięcia na zawodach BMX oraz wyróżnienia na międzynarodowej scenie uzyskując m.in. takie tytuły jak „Street Rider” roku na gali „BMX Awards” .

Zapowiada się gorąco!

&…

STREFA GASTRO – street food, lody i najlepsze letnie drinki

STREFA SPORTOWA dla fanów kosza, siatki czy ping ponga

PLAC ZABAW dla najmłodszych

… i dużo więcej!

25 czerwca to początek wakacji, zatem wpadaj na Saską 23 i poczuj z nami letni vibe!

Już nie będziesz musiał wyjeżdżać poza miasto, aby cieszyć się magią lata w otoczeniu zielonego Zalewu Bagry Szykuje się sezon letniego chill out’u, potańcówek, drinków, targów, rodzinnych weekendów oraz lokalnych inicjatyw!

Widzimy się w weekend 25-26 czerwca.

WSTĘP FREE!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności