Już 2 lipca zespół wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Zapowiada się świetne wydarzenie!

Tauron Arena Kraków

Światowa premiera mistrzów z orkiestrą i chórem podczas pierwszej europejskiej trasy 2022! Gdziekolwiek są ogromne emocje, duże oczekiwania i zapierająca dech w piersiach intensywność, tam można spodziewać się Two Steps From Hell! Ten podbijający platformy streamingowe projekt, prowadzony jest przez producentów muzycznych i kompozytorów – Thomasa Bergersena i Nicka Phoenixa. Już 2 lipca 2022 roku zespół wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie. Polska jest jednym z przystanków na europejskiej trasie zespołu.

Z ponad 4 miliardami wyświetleń na YouTube, miliardem odtworzeń w streamingu i 4 platynowymi płytami Two Steps From Hell są jednymi z bardziej popularnych muzycznych grup. Najbardziej niezwykłe utwory, zawierające elementy starożytnych pieśni to “Protectors of the Earth”, “Heart of Courage”, “Victory” i “Archangel”. Two Steps From Hell są odpowiedzialni również za muzykę do takich trailerów filmowych jak “Avengers: Endgame”, “Aquaman” czy “Jurassic World” czy za oprawę muzyczną Olimpiady.

„Myślę, że nasza muzyka brzmi znajomo, przywołuje na myśl muzykę filmową, ale zarazem to melodie, które szybko wpadają w ucho. Nie czekasz długo, żeby zrozumieć, o co chodzi. Łączymy wiele elementów, rock and rollowych elementów. Większa orkiestra, potężniejsze brzmienie, wszystko co wywołuje silne emocje. Dla mnie orkiestra to jedno z najwspanialszych wynalazków ludzkości”, powiedział Nick Phoenix. „Zamiast być mocno skupionym na filmie, staramy się opowiedzieć historię samą w sobie, tworząc muzykę, która to zrobi. Ludzie rozsiadają się wygodnie, zamykają oczy, wyobrażają sobie własne historie”, dodał Thomas Bergersen.

Po raz pierwszy w 2022 roku, Two Seps From Hell wyruszają w trasę koncertową na żywo po całej Europie wraz z Orkiestrą i Chórem. W skład zespołu Two Steps From Hell podczas trasy wchodzą niezwykli soliści – wokalistki i wokaliści: Merethe Soltwedt, Úyanga Bold, Kamila Nývltová, kanadyjski perkusista Satnam Ramgotra, wiolonczelistka Helen Nash, litewski multiinstrumentalista Saulius Petreikis oraz gitarzysta Skye Emanue.

Zapowiada się niezwykły muzyczny show z pokazem świateł i efektów. Wybierzcie się w tę magiczną podróż wraz z Two Steps From Hell. Bilety w cenie od 159 zł są już w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste.  

Harmonogram koncertu:

2 lipca 2022r., godz. 20:00, TAURON Arena Kraków, Kraków

Regulamin wydarzenia znajduje się na www.goodtaste.pl/regulamin

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności