Gdzie kupić tani bilet lotniczy z Krakowa?

Artykuł sponsorowany
Gdzie kupić tani bilet lotniczy z Krakowa?

Wkrótce rozpocznie się sezon urlopowy i z pewnością wielu z nas wybierze się w zagraniczną podróż. Jednym z oczywistych wyborów jeśli chodzi o środek transportu jest samolot, dzięki któremu mamy gwarancję wygody, bezpieczeństwa i tego, że w miarę szybko dotrzemy do celu. Nic więc dziwnego w tym, że w ostatnich miesiącach tak wielu podróżnych poszukiwało tanich biletów lotniczych z Krakowa. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Gdzie kupić tani bilet lotniczy z Krakowa?

Ostatnie dwa lata to okres pandemii koronawirusa i kryzysu w branży turystycznej. Wszystko to przełożyło się początkowo na rosnące ceny biletów lotniczych. Na szczęście, obecnie sytuacja się normalizuje, a podróżni znów mogą liczyć na świetne okazje. Wyjątkiem nie jest tutaj lotnisko w Krakowie, z którego możemy polecieć w niemal każde miejsce na świecie. 

Tanie bilety – gdzie i jak zdobyć?

Każdą podróż najlepiej zaplanować nawet kilka miesięcy wcześniej, zwracając uwagę na takie aspekty, jak między innymi rezerwacja biletów lotniczych, noclegów, samochodu, zakup ubezpieczenia itp. We wszystkich tych kwestiach niezwykle pomocnym narzędziem jest wyszukiwarka esky.pl, dzięki której można zadbać o najważniejsze elementy związane z podróżą. To właśnie za pośrednictwem eSky.pl można znaleźć najtańsze dostępne na rynku bilety lotnicze, a następnie w łatwy i szybki sposób je zarezerwować. Jeśli chodzi o opłacenie transakcji w grę wchodzi także zakup na raty lub odroczona płatność, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chwilowo nie posiadają pieniędzy. Przydatną funkcją jest ponadto MultiLine, czyli możliwość rezerwacji lotów łączonych (tj. z przesiadkami), dzięki czemu można zaoszczędzić sporo środków.  

Bilety lotnicze z Krakowa – najważniejsze informacje

Kraków to jedno z najpopularniejszych miejsc wylotów w naszym kraju. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele osób decyduje się właśnie na rezerwację biletów lotniczych z tego miasta. Wśród najczęściej wybieranych w ostatnim czasie przewoźników można wymienić LOT, Ryanair, easyJet, Norwegian Air Shuttle czy Lufthansę. Każda z tych firm oferuje podróżnym liczne okazje cenowe, z których warto w porę korzystać, ponieważ najczęściej są one ograniczone czasowo lub po prostu do wyczerpania biletów. Dzięk internetowym serwisom oferującym bilety lotnicze można dokonać elastycznej rezerwacji, a jeśli pojawi się taka konieczność, w łatwy sposób ją zmienić lub anulować. Każde tego typu działanie można wykonać z poziomu swojego konta, a najlepiej użyć do tego specjalnej aplikacji mobilnej dostępnej na stronie firm typu Online Travel Agency. 

Wylot z Krakowa – najpopularniejsze kierunki podróży

Do jakich miast można wylecieć z krakowskich Balic? Możliwości jest tak wiele, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na liście najpopularniejszych ostatnio celów podróży można znaleźć w szczególności Londyn, Rzym, Paryż (zobacz więcej na Loty do Paryża – esky.pl), Amsterdam, Brukselę czy Madryt, które są świetnym kierunkiem nawet na weekendowy wyjazd. Nie brakuje ponadto lotów krajowych do Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Katowic i wielu innych miast. W przypadku trasy do europejskich stolic cena biletów zaczyna się często od nawet 100-200 złotych w jedną stronę, a przy rezerwacji z wyprzedzeniem nawet mniej. Na uwagę zasługują też dalsze podróże (np. Stany Zjednoczone), ale tutaj trzeba liczyć się z o wiele droższymi biletami i często kilkoma przesiadkami. Korzystając z serwisów internetowych sprzedających bilety lotnicze, zaplanowanie tego typu wyprawy to jednak żaden problem, a przy okazji można zarezerwować hotel (np. w pakiecie z lotem) lub kupić ubezpieczenie podróżne albo polisę na wypadek konieczności przerwania czy odwołania podróży.

Podróż samolotem z Krakowa – dlaczego warto? 

Jak więc widzimy, warto być na bieżąco ze wszelkimi okazjami, a jeśli mamy sprecyzowane plany dotyczące podróży, można skorzystać z wyszukiwarki lotów online. Czy warto zarezerwować bilet lotniczy z Krakowa? Jak najbardziej! Lotnisko to należy do świetnie skomunikowanych i najnowocześniejszych w naszym kraju, a jednocześnie zapewnia szerokie możliwości jeśli chodzi o podróże do najdalszych zakątków na świecie. Wszystko to w przystępnych cenach i w wysokim standardzie. 

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności