Festiwal Kolorów powraca do Krakowa. Zapraszamy przed TAURON Arenę Kraków

Festiwal Kolorów powraca do Krakowa! Wydarzenie Festiwal Kolorów się na scenie AreNa Lato mieszczącej się na terenie Arena Garden Street Food Market przy TAURON Arenie Kraków. Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Urzędu Miasta Krakowa.  Zapraszamy 12 czerwca.

Przypominamy, że Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi. Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!

Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Krakowie wystąpią Edzio Rap, Antony Esca, MTZ oraz fantastyczni Dj-e, serwujący uczestnikom najlepszą muzykę. Nie zabraknie także stref z przepysznym jedzeniem, a uczestników imprezy pokolorują oryginalne i bezpieczne Kolory Holi.

Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia, marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości.

O ochłodę w upalny dzień zadbają pyszne lody kuleczkowe Mini Melts!

Przypominamy, że wstęp na teren Festiwalu jest całkowicie darmowy, a jedne co musicie zabrać to uśmiech i całą masę pozytywnej energii!


Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności