Zaczarowana Sypialnia – Łóżka i materace z rodzinnymi tradycjami

Artykuł sponsorowany
Zaczarowana Sypialnia – Łóżka i materace z rodzinnymi tradycjami

Zaczarowana Sypialnia jest w Krakowie od 2009 roku, obecnie przy ul. Prokocimskiej 57, w sąsiedztwie dworca Kraków Płaszów. Pierwsi Klienci pamiętają jednak magazyn firmy przy ulicy Pachońskiego, obok Parku Kościuszki, a następnie sklep z łóżkami i materacami przy ul. Dobrego Pasterza, nieopodal Parku Zaczarowanej Dorożki. To już kilkanaście lat działalności, pierwsi Klienci „Zaczarowanej” wracają teraz po łóżka i materace dla swoich dzieci i wnuków, a nastolatki – dla których rodzice kupowali łóżka piętrowe, przychodzą po łóżka dla siebie.

Zaczarowana Sypialnia to rodzinna tradycja w branży łóżek i materaców, dwa pokolenia doświadczeń i kawałek historii. W firmie od zawsze jest obecna miła atmosfera i przyjacielskie – ale też zarazem profesjonalne – podejście do Klientów.

W ofercie Zaczarowanej Sypialni znajdują się łóżka i materace na każdy wymiar, dzięki czemu można je dostosować do własnych warunków mieszkaniowych. Solidne łóżko z wygodnym materacem to już nie tylko ozdoba sypialni, ale także inwestycja w zdrowie, dobry nastrój i optymalną regenerację. Oferta sklepu to w 95% produkcja własna oraz zaprzyjaźnione od lat polskie firmy, gwarantujące solidne i bezpieczne produkty, ale w rozsądnych i uczciwych cenach.

Zaczarowana Sypialnia posiada unikalną w Polsce ofertę łóżek piętrowych z wersalką, łóżek dla seniora o wyższym poziomie spania, łóżek dla dzieci, a także ogromną kolekcję drewnianych łóżek podnoszonych – wykonanych z sosny, brzozy, buku i dębu. Łóżka drewniane Zaczarowanej Sypialni wyróżnia ponadprzeciętna wytrzymałość, niespotykana nigdzie indziej. Nie można także zapomnieć o bardzo popularnych łóżkach tapicerowanych, które mogą posiadać standardową konstrukcję lub ramę w wersji „slim” (do mniejszych sypialni) albo kontynentalną. W grupie łóżek piętrowych, oprócz modeli z wersalką, odnajdziemy łóżka: wysokie, niskie, trzyosobowe, ze schodkami, domki, antresole, dla dorosłych. Zaczarowana Sypialnia poleca także łóżka metalowe oraz tzw. podłogowe.

Firma oferuje także materace najlepszych producentów, z czego znaczna grupa materacy to tzw. wyroby medyczne, które zapewniają odpowiednią profilaktykę wad postawy. W ofercie materacy znajdziemy marki: Janpol, Hilding, Comforteo, Hevea, Magniflex, Materasso, Sembella. „Zaczarowana” oferuje wszystkie typy materacy: lateksowe, sprężynowe, piankowe, termoelastyczne, nawierzchniowe (toppery), dla dzieci, dla seniorów, dla cięższych osób, medyczne, ekologiczne, do łóżek piętrowych.

W sklepie internetowym Zaczarowanej Sypialni znajdziemy także inne meble do urządzenia mieszkania: narożniki, kanapy i sofy, fotele i pufy, wersalki, amerykanki, biurka, komody, meble modułowe, regały, szafy, szafki nocne, szafki rtv, toaletki, witryny oraz akcesoria do sypialni: stelaże do łóżek, barierki do łóżek, ochraniacze, poduszki, pokrowce na materace, kołdry, panele tapicerowane, sprężyny do łóżek, szuflady do łóżek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu Zaczarowanej Sypialni przy ul. Prokocimskiej 57 w Krakowie oraz sklepu internetowego: https://zaczarowanasypialnia.pl/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności