W pobliżu Bagrów powstaje strefa relaksu i rekreacji – SHUVARY PARK [wizualizacje]

W pobliżu Bagrów powstaje strefa relaksu i rekreacji – SHUVARY PARK [wizualizacje]

W pobliżu Zalewu Bagry, powstaje strefa relaksu i rekreacji – SHUVARY PARK. Nie zabraknie w niej food tracków, placu zabaw dla dzieci, barów i infrastruktury sportowej. Otwarcie planowane jest na koniec czerwca tego roku.

Shuvary Park powstaje przy ul. Saskiej 23, dokładnie na terenie powstającego kampusu biurowego The Park Kraków. Nowa, zielona strefa relaksu jest zlokalizowana zaledwie 200m od przystanku tramwajowego Lipska, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych ścieżek rowerowych.

Na terenie około 3000 m2 znajdzie się wszystko to, co mieszkańcy lubią najbardziej – mini miasteczko kontenerowe z barami, food trucki, plac zabaw dla dzieci, czy miejsca do pracy z laptopem. Z myślą o fanach aktywnego wypoczynku, na miejscu znajdą się boiska do siatkówki, koszykówki, czy stoły do ping ponga. Na terenie strefy będą regularnie organizowane wydarzenia m.in. bezpłatne kino letnie, joga na świeżym powietrzu, wydarzenia sportowe, warsztaty kreatywne oraz liczne atrakcje dla najmłodszych. Infrastruktura została dostosowana do potrzeb mieszkańca w każdym wieku, nawet tego najmłodszego.
To interesująca alternatywa dla wszystkich pracujących w okolicy i spędzających wolny czas w tej części Krakowa.

W ciągu dnia będzie można wpaść na lunch, spotkanie firmowe czy spędzić czas z przyjaciółmi. Rodzice mogą skorzystać z placu zabaw i w spokoju przeczytać książkę lub zrelaksować się przy kawie i ciastku. Wieczorem będzie można posiedzieć pod chmurką – napić się wina lub kraftowego piwa, obejrzeć film, posłuchać muzyki lub skorzystać z aktualnego programu atrakcji.

Tworząc kompleks biurowy THE PARK KRAKÓW wsłuchaliśmy się nie tylko w potrzeby potencjalnego najemcy powierzchni biurowych i jego pracownika, ale również mieszkańca Krakowa. Zależało nam na tym, aby również była to przestrzeń, która zachęca do rekreacji i spędzania w tym miejscu czasu wolnego. Dlatego docelowo z 5 hektarów powierzchni projektu, aż 3 z nich będą terenami zielonymi, wyłączonymi z ruchu samochodowego.” – mówi Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

Otwarcie strefy przewidziane jest na koniec czerwca, szczegóły na oficjalnych profilach SHUVARY PARK.

Facebook: https://www.facebook.com/shuvarypark

Instagram: https://www.instagram.com/shuvary_park

The Park Kraków: https://theparkkrakow.pl/pl/strona-glowna/

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności