Przed nami Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony

Przed nami kolejne wydarzenie w Krakowie. Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca odbędzie się Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Zapraszamy w godzinach 14:30 – 21:30 na stadion KS Wieczysta Kraków przy ul. Kazimierza Chałupnika 16.

 Na uczestników wydarzenia czeka szereg różnorodnych atrakcji przygotowanych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Najmłodszych mieszkańców naszej Dzielnicy zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych atrakcji dmuchanych oraz wzięcia udziału w animacjach, konkursach i zabawach przygotowanych przez lokalne instytucje z Olszy, Prądnika Czerwonego oraz Rakowic. Miłośnicy sportu i zdrowego trybu życia będą mogli obejrzeć pokazy karate oraz jogi, a także skorzystać z darmowego masażu. Pasjonatów służb mundurowych zainteresują konkursy i pokazy przygotowane przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej, Policji oraz Straży Pożarnej. W programie imprezy znajdą się również m. in. występy artystyczne, pokazy modelarskie, prezentacje fryzjerskie, oraz inne atrakcje na stoiskach instytucji miejskich. Osoby zainteresowane budową linii tramwajowej do Mistrzejowic będą mogli uzyskać informacje na ten temat na stoisku wykonawcy tej inwestycji — firmy Gülermak. Na imprezie będziemy również gościć Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera”, zajmujące się pomocą dla kombatantów.

          Oficjalne rozpoczęcie festynu nastąpi o godz. 14:30. Następnie na scenie plenerowej zaprezentują się dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy z placówek edukacyjnych, kulturalnych oraz sportowych funkcjonujących na terenie Dzielnicy III Prądnik Czerwony. Pomiędzy występami zostaną wręczone nagrody laureatom Przeglądu Artystycznego Grup Przedszkolnych „Artystolaki” oraz Konkursu Fotograficznego „Trzydziestolecie Rad Dzielnic Miasta Krakowa”. Wieczorem scenę przejmą we władanie zaproszone zespoły. O godz. 18:30 pojawi się na niej Zespół Tańców i Pieśni Bałkańskich IGLIKA, zaś o godz. 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół BEAUTY PLATE.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności