Przed Galerią Krakowską powstanie miasteczko festiwalowe

Weekend na świeżym powietrzu pełen muzyki, filmu, tańca i spotkań z artystami. To wszystko znajdziecie w miasteczku festiwalowym otwartym z okazji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Zapraszamy od 27.05 do 29.05 wszystkich mieszkańców i turystów do skorzystania z bezpłatnych wydarzeń Krakowskiej Strefy FMF mieszczącej się przed Galerią Krakowską na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Przez cały weekend, od piątkowego popołudnia (godz. 16.00) aż do późnych godzin niedzielnego wieczoru, czeka na naszych gości moc wyjątkowych atrakcji. W programie spotkania z artystami – muzykami koncertu Composers4Ukraine i Johnem Powellem, twórcą m.in. ścieżki dźwiękowej do filmu Jak wytresować smoka – kino plenerowe (Obowiązują bezpłatne wejściówki, które będą dostępne 24 maja od godziny 14:00 pod tym linkiem https://kbfbilety.krakow.pl/.) z hitami wielkiego ekranu (Wrogowie publiczniGodzinyJason Bourne), quizy dla dzieci i dorosłych fanów festiwalu. Przygotowaliśmy też ciekawe warsztaty z animacji poklatkowej, plastyczne, przybliżające ideę dostępności i tworzenia audiodeskrypcji, a także pokazy tańca. Miłośnicy technicznych aspektów muzyki będą mieli okazję zwiedzić wnętrze mobilnego studia nagrań i wozu transmisyjnego wyposażonego w najnowocześniejsze technologie.

Dokładny program Krakowskiej Strefy FMF znajduję się na stronie festiwalu

Organizatorami Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie są: Miasto Kraków, KBF oraz RMF Classic. Partner Główny Krakowskiej Strefy FMF – Galeria Krakowska,  Partner Krakowskiej Strefy FMF– Wodociągi Miasta Krakowa.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności