Dziś o 23:00 spójrzcie na Wawel!

Dziś, o godzinie 23:00 warto spojrzeć na Wawel.

W najbliższy piątek 27 maja odbędzie się premiera pierwszej części Stranger Things 4 – serialu Netflix, który od premiery w 2016 roku został okrzyknięty mianem globalnego fenomenu i zdobył ponad 65 nagród oraz 175 nominacji. Z tej okazji w przeddzień premiery na całym świecie zaplanowane zostały wyjątkowe aktywacje multimedialne. Specjalne wydarzenie odbędzie się również w Krakowie.

Na krakowskich Bulwarach Wiślanych kilka dni temu pojawił się nietypowy przedmiot. Fani serialu mogą skojarzyć go z materiałów promujących:

Zegar – bo o nim mowa – to zapowiedź tajemniczego wydarzenia, która odbędzie się w okolicach Wawelu już w najbliższy czwartek 26 maja o 23.00 – noc przed premierą czwartego sezonu serialu Stranger Things.

Wydarzenie stanowi część światowego projektu. Całość inicjatywy rozpocznie się w Nowym Jorku, a następnie w przeciągu 24 godzin odbędzie się w dziewiętnastu miejscach na całym świecie, m.in. w Australii, Indiach, Indonezji, Japonii, Malezji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Szwecji, Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii.

Aby móc oglądać wydarzenie z jak najlepszego miejsca na Bulwarach Wiślanych, należy zapamiętać poniższe współrzędne: 50.05325 19.930833333333336. Mała podpowiedź: wszyscy patrzymy na Wawel!

To nie koniec, z okazji premiery serialu 27 maja zapraszamy na bezpłatną imprezę otwartą w F:LaTo, podczas której usłyszymy muzykę ze wszystkich części serialu. Zagrają DJ Clockwork oraz DJ Dobry Kick. Start o godzinie 22.00. Link do wydarzenia.

Wydarzenie, dostępne dla wszystkich zainteresowanych, towarzyszy Festiwalowi Muzyki Filmowej w Krakowie współorganizowanemu przez Miasto Kraków, KBF oraz RMF Classic.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności