Zmieni się organizacja ruchu w rejonie al. 29 Listopada

Zmieni się organizacja ruchu w rejonie al. 29 Listopada

Planowane są kolejne zmiany organizacji ruchu w rejonie przebudowywanej al. 29 Listopada w Krakowie.

reklama

Od 14 kwietnia (od godz. 5.00) do 22 kwietnia (do godz. 17.00) na czas robót związanych z przebudową sieci elektroenergetycznej zajęty będzie chodnik i część pasa do skrętu w prawo z al. 29 Listopada w ul. Powstańców. Dla ruchu kołowego pozostanie pas o szerokości min. 3 metrów, zaś ruch pieszy zostanie poprowadzony korytarzem wykonanym z zapór drogowych.

reklama

To nie wszystko:

Od 14 kwietnia zmiany wprowadzone będą także przy skrzyżowaniu ulic Powstańców i Na Barciach. Prowadzone będą tam roboty związane z przebudową chodnika oraz sieci wodociągowej.

W pierwszym etapie – 14 kwietnia – na czas prac związanych z przystosowaniem chodnika po południowej stronie ul. Na Barciach do przejazdu będzie on zajęty na całej szerokości. Ruch pieszy zostanie przeniesiony na drugą stronę ulicy.

W drugim etapie, od 15 do 28 kwietnia, na potrzeby przebudowy wodociągu zajęty będzie chodnik oraz fragment jezdni północnej ul. Na Barciach. Ruch kołowy będzie się odbywał jezdnią południową. Również piesi będą korzystać z części chodnika po południowej stronie.

Zobacz również:

Będą kolejne utrudnienia dla kierowców

Dołącz do nas na Facebooku.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności