Wpadka trojga krakowskich dilerów [zdjęcia]

Krakowscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które usłyszały zarzuty posiadania i udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków.

reklama

Kilka dni temu funkcjonariusze weszli do jednego z domów w Dębnikach, gdzie zatrzymali dwóch braci w wieku 29 i 30 lat oraz ich 25-letnią znajomą. Podczas przeszukania zajmowanego przez nich lokum oraz terenu posesji  funkcjonariusze znaleźli hurtowe ilości narkotyków o czarnorynkowej wartości sięgającej 200 tys. zł. Wśród zabezpieczonych środków znalazło się m.in. ponad 3 kg mefedronu oraz 2,3 kg marihuany. Narkotyki te były hermetycznie zapakowane w  foliowych workach. Funkcjonariusze natrafili także na wagę elektroniczną oraz młynek, które służyły do porcjowania środków odurzających w celu ich sprzedaży indywidualnym klientom. Policjanci zabezpieczyli podczas przeszukania również smartfony i gotówkę.

reklama

Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania i udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków. Wobec mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Natomiast 25-latkę prokurator objął dozorem Policji. Za popełnione przestępstwa grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Zobacz również:

Jeździli po Krakowie lawetą i kradli samochody

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności