Ville Valo wystąpi w Krakowie

Organizator koncertów Live Nation poinformował o kolejnym wydarzeniu, które zostanie zorganizowane w Krakowie. 15 lutego 2023 w Klubie Kwadrat wystąpi Ville Valo.

reklama

Fiński pionier Love Metalu, Ville Valo – występujący jako VV, 8  kwietnia wyda nowy singiel „Loveletting”. Pochodzi on z nadchodzącego, debiutanckiego albumu VV – Neon Noir.

reklama

Ville wyjaśnia: „Choć obrzędy pogrzebowe dla HIM  były zabawne, zajęło mi więcej niż kilka księżyców, aby wylizać moje rany w cieniu Heartagramu i znaleźć pretekst, by znowu brzdąkać i nucić. W końcu postanowiłam założyć smycz na mojego ukochanego czarnego psa i zamiast na siebie szczekać, zaczęliśmy razem wyć. Tak narodziło się Loveletting”.

Debiutancki album VV „Neon Noir” ma ukazać się na początku 2023 roku; należeć on będzie  do tego samego opuszczonego świata nieszczęścia i kaprysów, który kiedyś został poczęty i zarządzany przez Valo w HIM. Teraz jednak VV przybywa z dodatkowymi zniuansowanymi, pięknymi  nutami niczym dobrze dojrzewający Cabernet.

Ville dodaje: „Artystycznie rzecz biorąc, główną różnicą między HIM i VV jest dodatkowa linia w Heartagramie, ale cóż to za znakomita linia! To jakby  The Mamas and The Papas przebrani za Metallicę byli  drodze na imprezę Halloweenową w Studio 54 , a kto nie chciałby być tego świadkiem?

Dalsze szczegóły dotyczące Neon Noir zostaną ujawnione w odpowiednim czasie. Podczas oczekiwania na nie, fani są zaproszeni na  koncerty VV, które odbędą się w przyszłym roku w Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

Trasa rozpocznie się, jakże by inaczej,  w Helsinkach w Finlandii w 2023 r., dotrze do Wielkiej Brytanii w marcu, a następnie do Ameryki w kwietniu.

BILETY:

  • Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy rozpocznie się 9 kwietnia o 10:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 10 kwietnia 10:00
  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się  11 kwietnia na LiveNation.pl o 10:00

Dodatkowe informacje na LiveNation.pl

Zobacz również:

Sporo osób ucieszy się z tego koncertu! Odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności