Usługi kurierskie epaka.pl Kraków

Artykuł sponsorowany

Zapotrzebowanie na szybkie i tanie przesyłki kurierskie już nie tylko wynika ze zmiany nawyków zakupowych, ale jest również pokłosiem obecnej sytuacji geopolitycznej. Z jednej strony coraz więcej zamawiamy poprzez sklepy internetowe, a z drugiej szukamy skutecznych możliwości, aby przesyłka dotarła błyskawicznie do adresata.

Na czym polegają usługi kurierskie epaka.pl Kraków? Czym wyróżniają się spośród usług oferowanych przez innych przewoźników? Wyjaśniamy…

epaka.pl to jedna z największych platform wysyłkowych w Polsce. Działa na zasadzie porównywarki cen, co daje możliwość sprawdzenia ofert poszczególnych przewoźników i wybrania najlepszej opcji. Nie jest to więc tradycyjna firma kurierska, a platforma, która łączy klientów indywidulanych i biznesowych z przewoźnikami. epaka.pl działa na rynku logistycznym już od 12 lat. W tym czasie powstało ponad 300 stacjonarnych punktów nadań i odbioru paczek zlokalizowanych w całej Polsce, w tym w Krakowie. Usługi epaka.pl dostępne są również internetowo.

Usługi epaka.pl Kraków

epaka.pl działa na zasadzie franczyzy. Sieć rozwija się bardzo dynamicznie zarówno w dużym miastach, jak i na obrzeżach. Obecnie, w Krakowie działają 4 stacjonarne punkty nadań i odbioru przesyłek. Szczegóły dotyczące lokalizacji oraz przewoźników, z którymi współpracuje dany punkt dostępne są na dedykowanej stronie internetowej: https://www.epaka.pl/punkty-kurierskie/krakow.

Punkty epaka.pl Kraków działają od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 18-19. Niektóre czynne są również w soboty. Oferują kompleksowe usługi kurierskie, w tym:

  • możliwość nadania kopert, paczek i przesyłek wielkogabarytowych (na paletach);
  • przesyłki krajowe i zagraniczne (przy czym w związku z obecną sytuacją, wstrzymana jest możliwość wysyłki paczek na Ukrainę);
  • sprzedaż materiałów do pakowania paczek.

Czym wyróżniają się usługi epaka.pl Kraków?

Klient ma wybór

Usługi epaka.pl Kraków to przede wszystkim możliwość wyboru najlepszej oferty przez klienta. Ponieważ epaka.pl działa na zasadzie porównywarki, klient ma możliwość zweryfikowania oferty poszczególnych przewoźników i dokonania najlepszego wyboru (np. kierując się ceną przesyłki lub terminem dostarczenia).

epaka.pl współpracuje praktycznie ze wszystkimi przewoźnikami. Są wśród nich liderzy branży, w tym DHL, DPD, Fedex, InPost, GLS, UPS, Paczka Orlen, jak również mniejsze firmy. Sprawia to, że klient nie jest ograniczony w swoim wyborze, a ma realną szansę wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Kompleksowa oferta

Kolejnym wyróżnikiem epaka.pl jest pełen wachlarz profesjonalnych usług kurierskich. Platforma obsługuje wszystkie rodzaje wysyłek zarówno w kraju, jak i zagranicą. Co więcej, w swojej ofercie ma materiały, które są pomocne do przygotowania przesyłki.

Firma dzieli się również wiedzą, w jaki sposób należy przygotować mniej standardowe przesyłki, np. w przypadku chęci wysyłki łóżeczka czy roweru. Praktyczne instrukcje publikuje cyklicznie na stronie internetowej.

Szybko, tanio i bezpiecznie

Przesyłki dostarczane są w błyskawicznym tempie, nawet w ciągu 24h. epaka.pl, dzięki współpracy z platformą sprzedażową Allegro, uruchomiła usługę One Punkt by Allegro. Użytkownicy Allegro zyskali w ten sposób możliwość odebrania zrobionych zakupów w dogodnym dla siebie punkcie epaka.pl Kraków już na drugi dzień. Wszystkie przesyłki są przy tym objęte gwarancją najwyższej jakości.

epaka.pl dba o jakość, a do tego, dzięki możliwości porównania usług poszczególnych przewoźników, oferuje atrakcyjne ceny.

Jak skorzystać z usług epaka.pl Kraków?

epaka.pl od 12 lat konsekwentnie realizuje misję zwiększania swobody do usług kurierskich. Priorytetem jest przy tym, aby cały proces był maksymalnie prosty i pozbawiony zbędnych formalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z usług epaka.pl można skorzystać na 2 sposoby.

Kurier Kraków dostępny jest za pośrednictwem stacjonarnych punktów nadań i odbioru przesyłek. Wystarczy wybrać najbardziej dogodną lokalizację i na miejscu odebrać lub pozostawić paczkę do wysłania.

Dla tych, którzy chcą nadać lub odebrać przesyłkę bez wychodzenia z domu, dostępna jest opcja internetowa. Wystarczy uzupełnić dane przesyłki (orientacyjna waga i wymiary), wybrać przewoźnika w korzystnej cenie, przekazać paczkę kurierowi w wybranej przez siebie lokalizacji (dom lub miejsce pracy) i śledzić przesyłkę do czasu, aż szybko i bezpiecznie dotrze do adresata.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności