Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach
i kolorach!

reklama

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii
dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów,
które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

reklama

Tajemnica Bańki Szczęścia

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody!

Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc do przodu! Wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia!

Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii! Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie…

Ważne informacje:


* Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 2 do 10 roku życia

* Czas trwania występu to 1 godzina

* Dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie, nie mają swojego miejsca, ale siedzą na kolanach rodzica

* Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

* Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Termin i bilety:

Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca w Kinie Kijów. O godzinie 10:00 odbędzie się seans dla grup zorganizowanych. Natomiast o godzinie 18:00 zapraszamy na seans familijny.

Bilety na Teatr Baniek Mydlanych dostępne są na tej stronie: KUP BILET

Zobacz również:

Sporo osób ucieszy się z tego koncertu! Odbędzie się w TAURON Arenie Kraków

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności