Ta linia autobusowa zmieni swoją trasę

Ta linia autobusowa zmieni swoją trasę

Od czwartku, 7 kwietnia swoją trasę zmieni linia autobusowa numer 140. (To nie jedyne zmiany, które w tym dniu zostaną wprowadzone: zobacz więcej)

reklama

Trasa linii numer 140:

„Nowy Kleparz” – ul. Prądnicka, ul. Doktora Twardego, ul. Wybickiego, ul. Radzikowskiego – „Radzikowskiego Osiedle”. Powrót: „Radzikowskiego Osiedle” – ul. Conrada, pętla „Azory”, ul. Weissa, ul. Radzikowskiego, ul. Wybickiego, ul. Doktora Twardego, ul. Prądnicka – „Nowy Kleparz”.

reklama

W związku z trwającym remontem na ul. Prądnickiej linia do odwołania będzie kursować po trasie czasowo zmienionej (tylko w kierunku „Radzikowskiego Osiedle”): „Nowy Kleparz” – ul. Wrocławska, przystanek „Łobzów SKA”, ul. Radzikowskiego – „Radzikowskiego Osiedle”.

Przystanek przelotowy „Nowy Kleparz” (po wyjeździe z pętli) wciąż będzie przeniesiony do tymczasowej lokalizacji na początku ul. Wrocławskiej. Na zmienionym odcinku trasy linia nie będzie obsługiwać żadnych przystanków.

Zasady zachowania ważności biletów okresowych:

Bilety okresowe o okresie obowiązywania rozpoczynającym się najpóźniej 6 kwietnia zachowują ważność (do końca ich obowiązywania) na dotychczasowej i nowej trasie linii. Bilety okresowe o okresie obowiązywania rozpoczynającym się 7 kwietnia lub później zachowują ważność tylko na nowej trasie linii.

Dodatkowo, na czas remontu na ul. Prądnickiej bilety okresowe wykupione na linię nr 140 zachowują ważność na stałej i zmienionej trasie linii.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności