Energylandia zaprasza szkoły!

Artykuł partnera

Szkolny czas, to niepowtarzalny i wyjątkowy okres. Wiąże się z milionem wspomnień, nawiązanych przyjaźni,  a zdobyta wiedza, pozostaje z nami na lata. Właśnie z tego powodu zadbać trzeba, aby wspomnienia związane z tym okresem były jak najlepsze, do czego przyłoży się z pewnością udana wycieczka szkolna! Udana, czyli jaka? Taka, która łączy ze sobą zabawę, radość, ale również niecodzienną edukację! Miejscem łączącym to wszystko jest Największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce, który po raz kolejny przygotował specjalne oferty i promocje na powitanie szkół w nowym, pełnym radości sezonie! Roller coastery, karuzele, zjeżdżalnie, gry, zabawy… Co jeszcze czeka na szkoły w Energylandii. Sam zobacz i skorzystaj z niepowtarzalnej oferty Parku roller coasterów nr 1. w Europie!

Dlaczego Energylandia?

Park Rozrywki jest miejscem cudownej, niecodziennej zabawy, którą zapamiętuje się na lata.  Ponad 100 różnych atrakcji na terenie 43 hektarów sprawia, że w Energylandii miejsce dla siebie znajdą najmłodsze dzieci już od drugiego roku życia, jak i starsi uczniowie i opiekunowie. Z niezapomnianymi wspomnieniami wyjdą stąd zarówno miłośnicy ekstremalnych wrażeń, jak i najmłodsze dzieci, dzięki aż sześciu specjalnie dopasowanym strefom zabawy i różnorodności atrakcji! W ciepłe dni warto zabrać ze sobą stroje kąpielowe i ręczniki, gdyż odnajdziecie tu również odrobinę wodnego szaleństwa oraz chwilę relaksu i dziesiątki niesamowitych zjeżdżalni!  Wszystkie atrakcje, także w strefie wodnej zostają do Waszej dyspozycji dzięki jednemu biletowi wstępu! Liczne rzeźby i specjalnie wystylizowane alejki zapewnią Wam niezapomnianą podróż w kraj baśni, a nawet do średniowiecznego miasta pełnego smoków! Ogrom zabawy nie jest jednak wystarczający w przypadku szkolnych wycieczek, dlatego to niesamowite miejsce łączy tak ważną zabawę z jeszcze ważniejszą edukacją, którą odnaleźć możecie na każdym kroku! Szczypta zabawy, dużo radości i trochę nauki – wszystko to w jednym miejscu, jakim jest Park Rozrywki w Zatorze!

Nauka połączona z zabawą!

Przyzwyczajeni jesteśmy do szkolnych ław, jednak to wiedza praktyczna zapamiętana zostaje na dłużej!  Największy Park Rozrywki łączy niesamowitą przygodę i odpowiada aż sześciu różnym aspektom nauki, dzięki którym edukacja stanie się jeszcze bardziej wciągająca! Skomplikowana fizyka odnajdzie tu swoje miejsce w praktyce dzięki szybkim roller coasterom i karuzelom! Jej działanie będziecie mogli zrozumieć dzięki specjalnie przygotowanym zadaniom, opartym między innymi na zasadach dynamiki Newtona! Tę naukę będziecie mogli odczuć na własnej skórze podczas przejazdu kolejkami, wśród niespotykanej scenerii, co z pewnością zostanie w pamięci na długi czas! Dzięki ciągłemu rozwojowi Parku, znajdziecie tu pole do rozmów a okazję do nauki i poprawnej wymowy języka angielskiego spotkacie na każdym kroku dzięki licznym nazwom w tym języku! Nie zabraknie tu również lekcji geografii! Poruszanie się po tak dużym terenie jest świetną okazją do ćwiczeń z zakresu orientacji w terenie czy czytania map! Tę edukacyjną stronę Największego Parku Rozrywki w Polsce dopełniają liczne pokazy edukacyjne skierowane specjalnie do szkół! Co ważne, każdy niesamowity, edukacyjny pokaz jest dostępny bez żadnych dodatkowych opłat! Wizyta w Planetarium, a nawet podróż do Średniowiecza możliwa jest dzięki jednemu biletowi wstępu, który teraz będzie w specjalnej, jeszcze niższej cenie!

Nowy sezon – niższe ceny!

Energylandia cały czas zaskakuje, dlatego na początek nowego sezonu, specjalnie dla grup szkolnych przygotowała promocję wiosenną -10 zł, aby móc cieszyć się ze wszystkich atrakcji w jeszcze niższej cenie. Promocja ta trwa do 29 kwietnia, a ceny biletów w tym czasie będą wynosić:

dla przedszkolaków: 49 zł 39 zł
klasy 1-6: 69 zł 59 zł
klasy 7-8: 79 zł 69 zł
szkoły ponadpodstawowe i studenci: 109 zł 99 zł!


               Ponadto, Energylandia daje możliwość wykorzystania Bonu Turystycznego, co nie zmienia się w trakcie trwania promocji!  Bon wykorzystać można za pośrednictwem strony www.bonszkola.energylandia.pl, a szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie. Niższe ceny nie oznaczają oczywiście mniejszej ilości atrakcji i krótszej zabawy, wręcz przeciwnie!

Dodatkowe benefity, niezmienna jakość i bezpieczeństwo!

Dla szkół Energylandia przygotowuje dodatkowe benefity, z których skorzysta każda szkolna grupa, nawet w niższej cenie! W ramach jednego biletu każdy otrzyma drobny poczęstunek w postaci świeżej lemoniady, frytek i napoju, który doda energii do zabawy i nauki! Nie musicie bać się też o dodatkowe koszty, gdyż miejsce parkingowe otrzymujecie gratis, a kierowa może cieszyć się atrakcjami Parku zupełnie za darmo! W cenie biletu zostają do Waszej dyspozycji również specjalnie przygotowane pokazy edukacyjne w niesamowitej scenerii, z których wynieść możecie dużo wiedzy i radości, a punkty gastronomiczne zaoferować mogą pełnowartościowe obiady w promocyjnej cenie!
               Każdemu z tych aspektów towarzyszy niezmienna jakość i bezpieczeństwo. W strefie wodnej kilkunastu profesjonalnych ratowników bezustannie monitoruje teren, każda z atrakcji Parku posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, a cała załoga, która stale jest odpowiednio szkolona, podchodzi niezwykle rzetelnie do swoich obowiązków, zawsze służąc pomocą.

               Wycieczki to integralna część szkoły i nauki. Niezmiennie potrzebne i rozwijające, wiążą się z podróżą, której czas umilić mogą książki, rebusy i przygotowane przez Energylandię zadania z fizyki czy matematyki. Na miejscu o nudę martwić się nie musicie! Park Rozrywki w Zatorze to stale rozwijające się miejsce, dzięki czemu nawet powtórna wycieczka owocuje w kolejne, niezapomniane wrażenia! Czekają roller coastery, karuzele, a ponadto spektakularne pokazy naukowe i show z artystami oraz kaskaderami w roli głównej! Sprawdź szczegóły już dziś na stronie wycieczki.energylandia.pl, skorzystaj z wiosennej promocji i przekonaj się każdym zmysłem, jak zaskakująca może być Energylandia – Największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności