Zapraszamy na koncert do Klubu Zaścianek

Zapraszamy na koncert do Klubu Zaścianek

Zapraszamy na sobotni wieczór z dwoma młodymi, świetnie zapowiadającymi się formacjami. Śląska Transgresja, która odważnie wkracza w klimaty rocka psychodelicznego, dodając oprawę wizualną, spajającą tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Pull The Wire to rock and rollowa jazda bez trzymanki. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych.

reklama

TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni.

reklama

W ciągu sześciu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu, zyskując uznanie na przeglądach muzycznych i konsekwentnie poszerzając swoje audytorium dzięki udanym występom na licznych koncertach klubowych i plenerowych. Przemierzając muzyczny szlak ze swoją wierną Watahą, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol’and’Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w ubiegłorocznej edycji konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, czy Organek.

Do artystycznego dorobku formacji należy demo “Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka “Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół przygotował materiał na nową długogrającą płytę – „GOLIAT” pojawi się na sklepowych półkach już niedługo.

„Pragnę więcej” https://youtu.be/RVpXEZj3DGQ

„Iluzja ograniczenia” https://youtu.be/m6ktZP8WZ6A

„Goliat” https://youtu.be/jjcj6vNR4Zk

Pull The Wire kontynuuje trasę promującą ich najnowszy album Życie to Western. W repertuarze najnowsze single, takie jak Zgniły polski rock’n’roll, Chodź na studia, W Internecie, ale również klasyki takie jak: Kapslami w niebo, Papieros i Noc w czerwonym mieście. Będzie gorąco, nieco brudno i romantycznie, jak na dobrym westernie. W życiu liczą się szybkie strzały i emocje.

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru.

Bilety:

40 zł – przedsprzedaż;

50 zł – w dniu koncertu

Dostępne online: 

https://ticketclub.pl/koncerty/transgresja-pull-the-wire-support-klub-zascianek-krakow-1845

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/transgresja/?partner=academica&promotion=active

Transgresja:

FB: https://www.facebook.com/transgresja

WWW: www.transgresja.pl

YT: https://www.youtube.com/transgresja

IG: https://www.instagram.com/transgresja.poland/

Pull The Wire:
WWW: www.pullthewire.pl

FB: https://www.facebook.com/pullthewireband

YT: https://www.youtube.com/watch?v=WTLlRoZAvQY

Transgresja + Pull The Wire

Klub Zaścianek

Kraków, ul. Rostafińskiego 4,

19.03.2022

19:00 – thedoors

20:00 – start

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Koncerty