Zabłyśnij pomocą z Książką w Ciemno

Zabłyśnij pomocą z Książką w Ciemno

Zabłyśnij pomocą z Książką w Ciemno– wraz z tymi słowami rozpoczęła się czwarta edycja charytatywnego projektu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W ramach akcji „Książka w ciemno” studenci zachęcają nie tylko do czytelnictwa, ale również do pomocy Zwierzowtorkom Ogólnopolskiej Fundacji NaszeZoo.pl . 

W ramach wydarzenia do końca marca trwa zbiórka książek. Każdą przyniesioną pozycję organizatorzy pakują w szary papier. Podpisane krótkimi zdaniami, recenzjami czy cytatami tworzą aurę tajemniczości. W ramach projektu odbędzie  gra terenowa w terminie 28.03-2.04.2022 oraz pub quiz, który będzie mieć miejsce w Boardowej 28.03.2022. Będą to wydarzenia dodatkowe, które wprowadzą uczestników w wydarzenie docelowe, którym jest kiermasz książek. Uczestnicy kiermaszu mogą wybrać książki „w ciemno”, bez sugerowania się okładką. W dniach 4-8 kwiecień na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się charytatywny kiermasz książek. Podczas jego trwania miłośnicy czytelnictwa będą mogli nabyć zebraną wcześniej literaturę. Przekazane w tych dniach do specjalnych puszek datki pieniężne, zostaną w całości przeznaczone na wybraną fundację

Jesteś molem książkowym? Spodobała Ci się akcja oraz możliwość pomocy? W takim razie podziel się z kimś dobrą lekturą, biorąc udział w zbiórce! Książki można wysyłać na adres: 

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Ul. Rakowicka 27 31-510 Kraków Z dopiskiem Książka w Ciemno NZS UEK 
Zbiórka trwa do 30 marca.
Chcesz być na bieżąco z informacjami o przebiegu akcji, miejscami zbiórki albo chcesz dowiedzieć się ciekawostek na temat szeroko pojętej literatury?

Dołącz do wydarzenia:https://fb.me/e/1ibNNMZEC

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności