W Krakowie odbędzie się rodzinny piknik! Obowiązują darmowe wejściówki

W Krakowie odbędzie się rodzinny piknik! Obowiązują darmowe wejściówki

Już w sobotę, 19 marca przestrzeń Centrum Kongresowego ICE Kraków, ponownie zmieni się w wielki plac zabaw, otwierając się nie tylko na dzieci z Krakowa i okolicznych miejscowości, ale też na najmłodszych gości właśnie przybyłych z Ukrainy. Pięć godzin wyśmienitej zabawy będzie doskonałym pretekstem do wspólnego wyjścia i odpoczynku w bezpiecznym miejscu.

Na wszystkich poziomach budynku wypatrywać będziemy wyjątkowych gości. Swoją obecność w najbliższą sobotę potwierdzili superbohaterowie, którzy na co dzień pilnują porządku w Gotham City oraz walczą ze złem w ramach Ligii Sprawiedliwości.

 „Dzień dobry ICE Kraków to jedna z najważniejszych imprez społecznych realizowanych przez KBF. Co kwartał ICE Kraków odwiedzało ponad 1500 osób – mówi Magdalena Doksa-Tverberg, dyrektorka KBF. – Bardzo się cieszymy, że na tę wyjątkową edycję możemy zaprosić także nowych mieszkańców Krakowa przybyłych z Ukrainy. Zależy nam, aby najmłodsi mogli aktywnie spędzić czas w bezpiecznym i atrakcyjnym miejscu” – dodaje.

Warto dodać, że tym razem do ICE Kraków zapraszamy nie tylko najmłodszych, ale też starsze rodzeństwo. Dla nastoletnich uczestników przewidziane są warsztaty teatralne, taneczne czy plastyczne, uzyskają oni także praktyczne informacje na temat życia w Krakowie oraz garść porad dotyczących polskich i krakowskich szkół.

Przed wejściem do ICE Kraków pojawi się „słodka ciężarówka” wypełniona atrakcjami i słodyczami przygotowanymi przez naszego partnera Wawel S.A. W najbliższą sobotę w ICE Kraków pojawią się również specjalne stoiska dla rodziców, którzy na miejscu będą mogli otrzymać niezbędne i praktyczne informacje związane z pobytem w naszym mieście.

Spotkanie tradycyjnie urozmaicą projekcje filmu niespodzianki w Sali Audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego, zaplanowane w dwóch turach: o godz. 10.00 oraz o godz. 13.00.

Dzień Dobry Ukraino już 19 marca w godzinach od 10.00 do 15.00.

Wstęp bezpłatny.

Wejściówki dostępne będą od poniedziałku, 14 marca od godz. 12.00 i do pobrania tutaj: kbfbilety.krakow.pl

Na wydarzenie zapraszają Miasto Kraków i KBF.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności