Przed nami wybory Najmilszych UEK 2022

Przed nami wybory Najmilszych UEK 2022

Wielkimi krokami zbliżają się Juwenalia UEK i wydarzenia im towarzyszące. Zapisujcie w kalendarzach datę 6 maja! To właśnie wtedy dowiecie się, kto zdobędzie tytuł Najmilszej Studentki oraz Super Studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tego dnia, w klubie Scena Piast o godzinie 18:30, 5 studentek i 5 studentów wybranych poprzez wcześniejsze głosowanie, zmierzy się w kreatywnych i pełnych humoru konkurencjach, które pozwolą wyłonić zwycięzców.

reklama

Czy to koniec atrakcji? Zdecydowanie nie! Poza niespodziankami wystąpią tego wieczoru: 

Trill Pem: A właściwie Przemysław Michalski, to polski raper i autor tekstów. Niesie w przekazie aktualny, świeży styl, ubrany w luźno płynącą nawijkę – te słowa idealnie opisują twórczość Trill Pem’a. W swojej muzyce łączy mocne, ekskluzywne featy, różnorodność i melodyczny vibe, precyzyjnie selekcjonując beaty, ostatecznie tworząc mocny klimat. Wiatr: Mateusz Wiatr aka Wiatr to jeden z wyróżniających się raperów młodego pokolenia. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako DJ grając w krakowskich klubach oraz lokalnych rozgłośniach radiowych. W 2013 roku zaczął tworzyć swoje pierwsze autorskie nagrania. Przełomowym okresem w jego działalności był rok 2016, kiedy to dołączył do jednego z największych i najlepiej rozwijających się muzycznych labeli – SB Maffijja. Dzięki współpracy z SBM jego muzyka trafiła do szerszego grona słuchaczy, o czym świadczą m.in. single Mati Wiatr, Beverly Hills czy Halloween. Gotowi na wieczór pełen wrażeń?”

reklama

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku a bilety dostępne są tutaj.

Juwenalia UEK to trwające kilka dni wydarzenia i eventy, odbywające się co roku w maju, tworzone przez studentów dla studentów. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności