Zapraszamy na koncert Queen Forever. Już niebawem w Krakowie

Zapraszamy na koncert Queen Forever. Już niebawem w Krakowie

„Queen Forever” zadziwi wszystkich fantastyczną interpretacją legendarnej brytyjskiej formacji rockowej „Queen”. Zespół w 100% koncertuje na żywo i gra wszystkie Twoje ulubione piosenki „Queen” podczas dwugodzinnego występu. Epickie hymny królowej, takie jak „Innuendo”, „Bohemian Rhapsody” i hipnotyzująca „Barcelona”, wykonywane są z pasją i niesamowitą łatwością. Zespół nie tylko naśladuje brzmienie „Queen”, ale także ubiera się jak oni, dając publiczności pełne wrażenia audiowizualne i nostalgię za „Queen”.

reklama

Oczywiście każdy wielki Queen Tribute potrzebuje profesjonalnego naśladowcy Freddiego. Nasz Freddie, w prawdziwym życiu Timothy Drake, wziął udział w holenderskim programie RTL4 „My name is…” w 2009 roku i zajął drugie miejsce. Niedługo potem powstał zespół, który w następnych latach koncertował w Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Meksyku. Timothy miał nawet zaszczyt występować przed ambasadą brytyjską w Kuwejcie, co jest prawdziwym świadectwem jego wiarygodności jako Freddiego Mercury’ego.

reklama

W 2016 roku „Queen Forever” poproszono o przedstawienie historii i życia muzycznego Freddiego Mercury w holenderskiej produkcji teatralnej „I Want To Break Free”, którą z powodzeniem grali przez 2 sezony obejmujące 67 przedstawień w Holandii i Belgii. Obecnie grupa gra – poza regularnymi występami – w spektaklu teatralnym „Queen the Music”; show, w którym muzyka Queen jest najważniejsza.

Zachwycili dziesiątki tysięcy gości, a publiczność jest podekscytowana:
„Fenomenalne, nigdy nie widziałem tak wspaniałego zespołu covery, a widziałem wielu”
„Podobał mi się ten niesamowity zespół”
„Myślałem, że Freddie synchronizuje ruchy warg, ale to wszystko jest na żywo!”

Queen Forever ICE Kraków 20.03.2022

Bilety dostępne są na tej stronie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności