Zabójstwo na Mistrzejowicach

Zabójstwo na Mistrzejowicach

31 grudnia ubr. około godz. 22, w jednym z mieszkań na terenie krakowskich Mistrzejowic doszło do tragicznego zdarzenia. Pomiędzy młodymi mężczyznami doszło do awantury, w wyniku której 36-letni gospodarz ugodził nożem swojego 28-letniego krewnego, który przyszedł w odwiedziny by spędzić tam sylwestrową noc.

reklama

Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego, udzielali pierwszej pomocy rannemu. 28-latek został zabrany do jednego z krakowskich szpitali. Poszkodowany pomimo walki lekarzy o jego życie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

reklama

Policjanci którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zatrzymali 36-latka. Ponadto przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia,  przesłuchali świadków, zabezpieczyli nóż jako narzędzie zbrodni. Zatrzymanemu postawiono  zarzut zabójstwa, za co grozić mu może kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 2 stycznia br. krakowski sąd, w oparciu o zebrany materiał dowodowy, przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej Kraków-Nowa Huta i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności