W TAURON Arenie Kraków odbędzie się druga edycja wielkiego sportowo-rozrywkowego show

5 lutego 2022 roku w TAURON Arenie Kraków odbędzie się druga edycja wielkiego sportowo-rozrywkowego show.

Malik Montana nie zatrzymał się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Freak-fighty i walki influencerów na najwyższym poziomie powracają! 

W głównym pojedynku HIGH League 2 zmierzą się debiutujący w sportach walki Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i Michał „Owca” Owczarzak. Starcie legendarnego e-sportowca ze słynnym youtuberem-kulturystą zelektryzuje całą Polskę!

W drugiej walce wieczoru do okrągłej klatki wyjdą najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata „Fagata” Fąk. Pojedynek gwiazd mediów społecznościowych wzbudzi ogromne zainteresowanie w świecie showbiznesu.

Naprzeciw siebie, w niezwykłej konfrontacji, wystąpią również niskorośli – członek „Ekipy”, Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski, i triumfator z HIGH League 1, Maciej „Big Jack” Jarema. Stawką ich potyczki będzie pas niskorosłych HIGH League!

W pozostałych starciach, w pojedynku streamerów, skonfrontują się gwiazdy Twitcha i YouTube’a – Norbert „Dis” Gierczak i Maciej „Zony” Zoniuk, a gorący konflikt między sobą wyjaśnią Alan „Alanik” Kwieciński i Denis Załęcki. Ponadto dojdzie do gorących debiutów z udziałem Piotra „czuuXa” Czupryna, Piotra „Edzia” Byliny i Huberta „Dredziastego” Węzki. Kolejny pojedynek czeka na utalentowanego Jakuba Nowaczkiewicza, a w wadze ciężkiej emocje zapewnią Konrad Karwat i Mariusz „Super Mario” Sobczak.

Większość z uczestników gali HIGH League 2 stanie przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co ich stać w prawdziwym pojedynku – bitwie na pięści!

Podczas wydarzenia odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Karta walk:

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata „Fagata” Fąk

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema

Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk

Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina

Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mariusz „Super Mario” Sobczak

***

Informacje dotyczące gali HIGH League 2 ogłaszane są w mediach społecznościowych ligi.

Bilety na wydarzenie w sprzedaży na Eventim.pl. PPV dostępne w serwisie HighLive.TV.

highleague.pl

www.facebook.com/highleagueofficial

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności